Aşk ve Mavi 25. bölüm fragmanında Mavi ve Pembe karşı karşıya

Aşk ve Mavi 25. bölüm fragmanında Mavi ve Pembe karşı karşıya

Aşk ve Mavi 25. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde sürpriz gelişmeler izleyenleri şaşkına çevirecek. İsmet ile evlenmesinin ardından konakta söz sahibi olan Pembe aldığı kararlarla herkesi şaşkına çevirecek. Bu sırada Pembe, ablası Mavi'yi de sert şekilde eleştirecek! Dizinin yeni bölümü izleyenleri ekran başına kilitleyecek. Aşk ve Mavi 25. bölüm fragmanı ve yeni bölüm detayları haberimizdedir.

ATV ekranlarının sevilen dizilerinden Aşk ve Mavi 25. bölüm fragmanı ile izleyici karşısında. Yeni bölüm öncesinde ipuçlarını paylaşan dizinin fragmanı dizinin takipçilerini heyecanlandırdı. Son bölümde İsmet'le evlenerek konağa gelin olan Pembe, konakta karar almaya başlıyor. Pembe'nin bu tavrı herkesi şaşkına çeviriyor. Öte yandan bu bölümde Pembe ile Mavi arasında tartışma yaşanacak. Bu akşam saat 20.00'de ATV'de yayınlanacak yeni bölüm öncesinde ipuçlarını Aşk ve Mavi 25. bölüm fragmanında bulabilirsiniz.


Pembe ve Mavi karşı karşıya!


Aşk ve Mavi 25. bölümde; Fatma'nın hamile olması herkes tarafından duyulmaktadır. Birgül, bebeğin Cemal'den olduğu yönündeki düşüncesini evin hanımı Refika ile paylaşır. Cemal, Fatma'ya bu durumun kendini zora soktuğunu söyler ancak Fatma'nın tepkisi sert olur! Cemal'e oldukça sert sözler sarf eder. Hasibe'nin çalınan mücevherleri bulunur ancak bu yeni bir krizin ortaya çıkmasına neden olur. Diğer yandan İsmet'le evlenmesinin ardından konakta söz sahibi olan Pembe, annesinin ve ailesinin diğer üyelerinin artık hizmetçi olmadığını ve onlarla birlikte yemek yiyebileceklerini söylemesi herkesi şaşkına çevirir. Bu sırada ablası Mavi ile arasında gerilim başlar.


Aşk ve Mavi 25. Bölüm FragmanıSon bölümde neler yaşandı?


Kendini Pembe'den alamayan ancak aradaki engellerden dolayı kavuşamayan İsmet, bu kez gözünü karartıyor ve Pembe ile herkesten gizli evlenir. Bu cesur davranış onlara pahalıya mal oluyor. Refika'nın daha önce defalarca müsade etmediğini söylediği evlilik nedeniyle hem İsmet hem de Pembe konaktan kovuluyor. Öte yandan hafızasını kaybeden Mavi, iyileşiyor. Artık geçmişte yaşananları hatırlamaktadır. Ali, Mavi'nin iyileşmesine sevinmektedir ancak bir yandan da konakta kalıp kalmayacağı sorusu vardır... Tüm konak Mavi'nin nasıl bir karar vereceğini merak ediyor. Mavi 'ye Ali'nin yaptığı jestler Safiye'yi kıskançlık krizlerine sokuyor ve kocası Cemal'den aynı ilgiyi beklemeye başlıyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS