Ateş yüzük alacak: Bodrum Masalı 26 Mart yeni bölüm fragmanında evlilik sinyali

Ateş yüzük alacak: Bodrum Masalı 26 Mart yeni bölüm fragmanında evlilik sinyali

Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanı Ateş'in Aslı'yı ikna etmek için yapacağı yenilikleri takipçileriyle paylaşırken Aslı annesi Maya'yı arayarak akıl danışacak. Kanal D'nin sevilen dizisi önümüzdeki haftadan itibaren 60 dakikalık bölümleriyle ekrana taşınırken kızına kendisiyle birlikte gelme teklifinde bulunan Maya, Aslı'nın Ateş ile ilgili düşüncelerini sorgulamasını isteyecek. Bodrum Masalı'nın 26 Mart'taki bölümünde Ateş'in başka bir kız tarafından öpüldüğünü gören Aslı kıskançlık krizi yaşamıştı.

Bodrum Masalı son bölümde Aslı ve Ateş arasında yaşanan olay ikilinin arasını açarken kız arkadaşı ile arasını düzeltmek isteyen Ateş, Kelebek'ten akıl alacak. Arkadaşlarından gelen "Aslı'ya yüzük al" önerisini ciddi olarak düşünmeye başlayan Ateş, Aslı'ya kendisini affettirebilmek için her yolu deneyecek. Öte yandan Maya'dan akıl alan Aslı ise "Ateş'in seni aldattığına gerçekten inanıyor musun?" sorusu ile karşılaşacak. Sevilen dizide önümüzdeki hafta Kelebek'in başına gelecek olaylar ise Su'nun aklında soru işaretleri oluşmasına neden olacak.BODRUM MASALI SON BÖLÜM İZLE


Önce babasına ardından da annesine kavuşan Aslı bu kez sevdiği adamı kaybetme korkusuyla baş başa kaldı. Aslı'nın Faryalı'nın kızının olduğunun ortaya çıkmasının ardından Faryalı ile bir konuşma yapma kararı alan Ateş ise onun yanına giderek kendsiini affetmesinin söyledi. "Artık sizin bir aileniz var, bunu yapmak zorundayım" diyen Ateş,  Aslı ile arasındaki ilişkiyi düzeltmenin yollarını arayacak. Yıldız'ın kendisinden uzaklaşarak Faryalı'ya yakınlaşmasını yediremeyen Evren, Faryalı'nın kızı ve çocuğunun annesiyle oldukça mutlu olduğunu söylerek Yıldız'ın aradan çekilmesini isteyecek. Faryalı'nın kendisinden bebek istediğini ve Yıldız'ın bu teklifi reddettiğini hatırlatacak olan Evren, Bora'nın Maya'yı uzaklaştırmaya çalışması ile yine zor durumda kalacak. 


Kelebek, Su ve Ateş ise hazırladıkları süprizin ardından Faryalı ile birlikte vakit geçiren Aslı'nın yanına giderek onsuz grubun bir tadı olmadığını söyleyecekler. Babasına kavuşmasının sevincini yaşayan Aslı gelecek bölümde bu kez annesini ilk kez görecek. Maya rolü ile dizinin kadrosuna katılan Aslıhan Gürbüz, Aslı'nın yıllardır görmediği annesi olacak. 


BODRUM MASALI ÖNCEKİ HAFTALARDA NELER OLDU?


Faryalı ile yaptığı konuşmada annesinin adının Maya isimli bir kişi olduğunu dile getiren Aslı, Faryalı’ya onu tanıyıp tanımadığını soracak, Faryalı ise Aslı’ya sarılarak “Sen benim kızımsın” diyecek. Kanal D ekranlarında 12 Mart Pazar günü yayınlanan 27’nci bölümde Ateş ve arkadaşları Aslı’ya beklemedikleri bir sürpriz hazırladı. Öte yandan Faryalı ile Yıldız arasında ise eski günleri anlatan bir yüzleşme yaşandı. 


Aslı’nın annesi olan Maya, Bodrum’a giderek Faryalı’nın karşısına çıkmak için cesaret toplayacak. Faryalı’nın babası olduğunu öğrenen Aslı ile onunla birlikte yılların özelmini giderirken bir yandan da neden kendisine bunları yaşattığını soracak. Aslı’ya hesap vermek zorunda kalan Faryalı ise başka bir kişiyi sevdiğini bu nedenle de Maya ile evlilik düşünmediğini dile getirecek. Yıldız ise o dönemde Faryalı ile Maya arasında bir ilişkinin olduğundan şüphelendiğini ancak Faryalı’yı sevmesi nedeniyle bu durumu göz ardı ettiğini dile getirecek.


BODRUM MASALI MAYA (ASLIHAN GÜRBÜZ) KİMDİR?


Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümünü bitirmiştir. Bir Bulut Olsam dizisinde ünlendi. Bir zamanlar yayınlanmakta olan Yahşi Cazibe dizisinde Azerbaycanlı karakter Cazibe'yi canlandırdı. Zeytin Tepesi dizisinde Deniz, Muhteşem Yüzyıl: Kösem'de Halime Sultan karakterine hayat verdi. 34 yaşındaki güzel oyuncu Yahşi Cazibe adlı televizyon dizisinde oynadığı Azeri karakter ile dönemin aranan oyuncuları arasında yer aldı. Çanakalle’li olan Gürbüz, son olarak Kor filmindeki Emine karakteri ile beyaz perdede yer almıştı.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS