Ateşböceği 12. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

  1. Ajanda
Ateşböceği 12. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?
Ateşböceği 12. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Ateşböceği 11. bölümde Aslı'nın şirketteki bilgileri ele geçirebilmek için ajan rolüne girmesi gündem oldu. Barış Bey’in başka bir kadınla iş birliği içerisinde olduğunu gören Aslı kıskançlık krizi yaşarken onu sakinleştirmek yine patronuna kalacak. Önceki haftalarda işine son vermesi nedeniyle ikili arasında yaşanan dargınlık yerini tatlı bir rekabete bırakacak…

Ateşböceği dizisi son bölümde Barış'ın kendisine yardımcı olması için başka bir kadınla anlaşması Aslı'nın kıskançlık durumunun ortaya çıkmasına nedel oldu. Aslı’ya yardım etmek istediğini her fırsatta dile getiren Barış ise onunla birlikte avukat rolüne bürünmüş ve talimatlarını yerine getirmişti. Şirket sahibinin Aslı’ya karşı ilgi duymaya başlamasıyla birlikte bu kez Ferit Bey’in kıskançlık durumu başlayacak. Diziin gelecek bölümünün tanıtım videosunun haftasonu yayınlanması bekleniyor...

11. BÖLÜM ÖZETİ

Yayıncı kuruluştan 14 Eylül Perşembe günü ekranda olacak bölümle ilgili yapılan açıklama ise şöyle; Aslı ve Barış sonunda Veli'nin açığını yakalamış; bu işi bitirmek için yine bir maceraya atılmışlardır. Ama bu sefer Cahide'nin yönlendirmesiyle İlayda da olaylara dahil olur. İlayda'nın varlığı ile Aslı'nın ajanlık planları suya düşer. Barış'ın, Emrah'la ilgili uyarılarını dikkate almayan Aslı'yı kötü bir sürpriz beklemektedir.

GEÇTİĞİMİZ HAFTALARDA DİZİDE HANGİ GELİŞMELER YAŞANMIŞTI?

Barış ve Aslı arasındaki problemlerin devam ettiği süreçte Aslı’nın geri adım atarak ondan özür dilemesi ikilinin birbirlerine karşı tavırlarının yumuşamasına neden olacak. Öte yandan Aslı’nın ondan af dilemek için buluştuğu esnada ikilinin dengelerini kaybederek aynı anda yatağı düşmesiyle birlikte Barış ve Aslı hiç olmadıkları kadar yakınlaşacak. Aslı’nın kendisinden özür dilemesiyle birlikte onu işten çıkarma sürecinde takındığı tavırda Aslı’ya haksızlık ettiğini ifade eden Barış da aynı şekilde pişman olduğunu dile getirecek.

Barış’ın Aslı’yı işten çıkarmasının damga vurduğu geçtiğimiz haftalarda genç kız büyük üzüntü yaşarken Barış kararından vazgeçmemişti. İşine son verildiğini öğrenen Aslı’nın sert tavırlar sergilemesi ise ilişinin arasının açılmasına neden olmuştu. 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS