Bizim Hikaye'nin 7. bölüm fragmanı hangi gün yayınlanacak?

Bizim Hikaye'nin 7. bölüm fragmanı hangi gün yayınlanacak?

Bizim Hikaye 6. bölümde Barış'ı tehdit eden kişiler kendisiyle anlaşmaması halinde sırlarını Filiz'e anlatacaklarını dile getirmişti. Filiz ve Barış arasında yaşanacak yeni süreçte Barış’ın sırrı merak konusu olmaya devam edecek. Bizim Hikaye'de 19 Ekim Perşembe günü yayınlanan bölümde Fikri'nin yaşadığı maceralar ise dizinin takipçilerini yine güldürdü.

Bizim Hikaye son bölümde karşılaşmalarından bu yana ilk kez Barış'a karşı olan duygularını açıklayan Filiz, ona daha yakın davranmaya başladı. Önceki haftalarda tedirgin olduğunu dile getiren Filiz, “Birden hayatıma giremezsin” dese de hislerinin karşılıklı olduğunu ifade etmişti. Gelecek bölümün tanıtım videosununsa 22 Ekim Pazar günü yayınlanması bekleniyor.


SON BÖLÜMDEKİ ÖZEL VİDEOLARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...6. BÖLÜM ÖZETİ


Her perşembe takipçilerinin karşısına çıkmaya devam eden dizide bu hafta yaşanacaklarla ilgili yayıncı kuruluşun paylaştığı bilgi şöyle; Filiz ve Barış hırsız Cenk’le sokakta karşılaşmışlardır. Cenk’in imalı konuşmaları Barış’ı zor duruma sokmuştur. Yaşanan gerilim sonrası Barış ciddi bir karar alır. İşi bırakacak, tamirhaneyi kapatacaktır.  Cenk haberi duyunca sinirlenir, kabul etmez. Cemil tamirhaneye baskın yapar. Cenk Barış’ın kendisini ihbar ettiğini düşünür, tehditler savurur, eğer kendisini nezaretten kurtarmazsa adını polise vereceğini söyler. Barış ne yapacaktır?Hafta sonu Fikret’in veli toplantısı vardır. Babasının gitmesi şarttır, aksi takdirde okuldan atılacaktır.  Fikri’nin okulla uzaktan yakından ilgisi yoktur. Çözümü bulmak yine Filiz’e düşer. Ona yardıma koşan ise tabii ki Barış. Barış, Fikret’in okuldan atılmasını engellemek için akıllıca bir yola başvurur. Acaba başarılı olacak mıdır? Şeyma için Müjde’nin veli toplantısına gitmek hayati önemdedir. Evden dışarı çıkabilmek için Fikri’den yardım ister. Diğer yanda Tülay da babasının bıraktığı parayı alabilmek için Tufan’dan sahte bir nikâh töreni yapmasını ister. Tufan sahte nikâh memuru bulma işini Fikri’ye verir. Fikri bu iki işi de layıkıyla yerine getiremez, çünkü başı yine çok fena derttedir.Hikmet, kocasının Esra’ya zorbalık yaparak boynundaki kolyeyi aldığını görür. Esra’nın ağlaması içini yakar ve kolyeyi alıp ona geri verebilmek için ailesinden gizli büyük bir işe, hatta fedakârlığa kalkışır.  Rahmet bunu fark ettiğinde çok sinirlenir, Hikmet’se gözünü karartmış, Esra’ya açılmaya karar vermiştir. Tam sular durulmuş, Barış ve Filiz çocuklarla bir aradayken Barış’ın telefonuna bir mesaj düşer. Tüm taşları yerinden oynatacak bu mesajı Kiraz görür ve şok olur.


Barış, Filiz ve Fikri cephesinde oldukça önemli olayların yaşanacağı dizide Barış’ın sırlarının neler olduğu bir süre daha merak konusu olmaya devam edecek.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS