Bizim Hikaye dizisi sezon finali ile takipçilerini merakta bıraktı

Bizim Hikaye dizisi sezon finali ile takipçilerini merakta bıraktı

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı bu hafta sevilen dizide sezon finalinin gerçekleştirileceğini gösterdi. Perşembe günleri ekrana gelen sevilen dizide en az Filiz’in tutuklanması kadar etki yaratacak başka bir gelişme yaşanacak. Savaş’ın karısının ortaya çıktığı Bizim Hikaye dizisinde Filiz ve yakınları duydukları açıklama ile şok olacak.

Bizim Hikaye fragman videosu uyuşturucu nedeniyle hapse giren Filiz'in peş peşe şok yaşayacağını gösterdi. Avukattan medet uman genç kızın yakınları ise karşı karşıya kaldıkları durumla şok olacak. Avukat zannettikleri kadının Savaş’ın karısı olduğunu öğrenen herkes Bizim Hikaye sezon finalinde büyük bir şok yaşayacak.

BİZİM HİKAYE FRAGMAN VİDEOSU

BİZİM HİKAYE SEZON FİNALİ ÖZETİ

Filiz üzerine atılan korkunç suçla nasıl baş edeceğini düşünmektedir. Cemil de Filiz’in bu durumunu kullanarak ondan intikam almanın peşindedir. Fakat annesinin baskısıyla durum tersine dönmek üzeredir. Melek’in evden uzaklaşmak istediğini anlayan Fikri, onu mutlu etmek için maceralarına devam etmeyi teklif eder. Melek‘le birlikte çok eğlenirler. Ancak Melek, sonunda, durumuyla yüzleşip şok edici bir hamle yapar. Melek’in her koşulda yanında olmak isteyen Fikri, ona farklı bir teklifte bulunacaktır.

Mahalleden taşınmak üzere olan Şeyma geride bıraktıklarından dolayı çok üzgündür. Rahmet’in gelemeyeceğini öğrenen Müjde ise Rahmet’e çok kırılır. Müjde’nin gönlünü almak isteyen Rahmet ve Ayşe’ye sürpriz yapmak isteyen Fiko kafa kafaya verirler. Ömer hapisten kurtulmanın yolunu bulmuştur. Zeynep’i alıp gitmek ister. Bu durum tüm aileyi ve Tülay’ı derinden etkilese de Zeynep’in gidişini kabullenmek zorundadırlar. Barış ise Filiz’i temize çıkarmak için babasından yardım ister. Barış’la arasındaki buzları eritmeye çalışıyormuş gibi görünen ve bunun için bir aile yemeği tertip eden Servet ise bir şeyler peşindedir. Barış Filiz’i bu korkunç komplodan kurtarabilecek midir?

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ömer’in gerçek yüzünü gören Filiz, bu konuda Barış’tan özür diler. Bu durum ikisi arasındaki yakınlığı artırsa da çözmeleri gereken sorunlar bitmemiştir. Ameliyattan sağ salim çıkan Cemil ise Ömer’i yakalayabilmek için Filiz’e bir teklifte bulunur. Boşanma kağıtlarını imzalaması karşılığında bu teklifi kabul eden Filiz kendini tehlikeye atarken, her şeyden habersiz olan Barış işleri karıştırır.

 

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS