Börü 2. bölüm fragmanı: Operasyonlar yeni bölümde de devam ediyor!

Börü 2. bölüm fragmanı: Operasyonlar yeni bölümde de devam ediyor!

Uzun süredir tanıtımları dönen Börü dizisi yeni bölüm fragmanı ile özel harekatın teröristlere karşı olan mücadelesinin devam edeceğini gösterdi. “Kar Gibi Beyaz” adlı ikinci bölümde Turgut ve İrfan arasında geçen konuşma bu kez gündem olacak. Terör örgütü üyelerinin hedefini açıklayan Turgut Börü 2. bölümde İrfan’dan alacağı yanıt ile rahatlayacak.

Börü dizisi DAĞ 2 adlı sinema filminin yazarı ve yönetmeni olan Alper Çağlar’ın yeni projesi olarak diziseverlerle buluşmaya devam ediyor. 6 bölümlük mini dizi olarak tasarlanan proje bu hafta “Kar Gibi Beyaz” adlı bölümüyle ekrana gelecek. İşte Börü’de 7 Mart Çarşamba günü yayınlanacak bölümde yaşanacakların tamamı…

BÖRÜ FRAGMAN VİDEOSU VE 2. BÖLÜM ÖZETİ

Turgut devam eden operasyonlara dikkat çekerek örgüt üyelerinin amaçlarını açıklayacak. İrfan ise teröristlerin amaçlarına ulaşmalarına izin vermeyeceklerini ifade edecek. Terör örgütüne yönelik başarılı operasyonların devam edeceği bölümde timde görevli askerleri zorlu dakikalar bekleyecek. Özel harekatın vereceği zorlu mücadeledeki ayrıntılar ise gelecek bölümde ortaya çıkacak.

BÖRÜ DİZİSİ OYUNCULARI İÇİN TIKLAYINIZ…

BÖRÜ ‘KAR GİBİ BEYAZ’ BÖLÜM ÖZETİ

Yayıncı kuruluşun yeni bölümle ilgili yaptığı açıklama şöyle; İlk bölümden 3 ay sonra, 2015 senesinde devam eden BÖRÜ Bölüm 2 "Kar Gibi Beyaz" öyküsü, JÖH ve PÖH timlerinin Mardin'in kırsalında "Bahoz" kod adlı bir terörist elebaşını naklederken başlıyor. Zırhlı konvoyun başına gelecekler, timdeki herkesi feci bir tehlikeye atmak üzeredir. Kendilerini yetiştirenlere yapılan sinsi komplolara aldırmadan mermi yağmurunun altında görevlerine devam eden BÖRÜ, ne olursa olsun elebaşının naklini başarmak zorundadır. Time yeni katılan çömez Kaya ise acılarını timden saklamakta ısrarcı olmasına rağmen, hayatını emanet ettiği kardeşlerine güvenmeyi öğrenmek zorunda olduğunu anlamaya başlar. BÖRÜ, onun da ikinci ailesidir.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS