Bu hafta Survivor’da kim elendi, dün akşam Survivor 2018’den elenen isim kim oldu?

Bu hafta Survivor’da kim elendi, dün akşam Survivor 2018’den elenen isim kim oldu?

Survivor’dan elenen isim yarışmaya sonradan dahil edilen ünlüler takımı üyesi oldu. Turabi, Mustafa Kemal ve Merve Aydın’ın eleme adayları arasında olduğu gecede duygusal dakikalar yaşandı. Peki, ünlüler takımı yarışmacıları arasından Survivor’dan elenen yarışmacı hangisi oldu?

Survivor kim elendi?” sorusu 11 Haziran 2018 günü düzenlenen veda konseyinde SMS sıralamasının sonuçlarının duyurulmasıyla cevap buldu. Ünlüler takımı yarışmacıları arasında gerçekleştirilen oylamada Mustafa Kemal programdan elenen isim oldu. Acun Ilıcalı’nın söz verdiği Mustafa Kemal, Survivor 2018 macerasını özetlerken duygusal anlar yaşadı.

SURVİVOR MUSTAFA KEMAL KURT KİMDİR?

Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümü mezunudur. Yaşamını İstanbul'da sürdüren Kurt, profesyonel Rugby oyuncusudur. Aynı zamanda Türk Rugby Milli Takımı'nın kaptanı ve 8 yıllık oyuncusu olan Mustafa Kemal, Rugby'nin yanı sıra Crossfit sporuyla da ilgileniyor. Crossfit alanında uluslararası müsabakalarda yer alan Kurt, Survivor 2018’de performanslarını sergilemeye devam edecek.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAYBETTİ?

Geçtiğimiz hafta kaybedilen oyunları unutmak isteyen ünlüler takımı bu haftaya da kötü başladı. Peş peşe yaşanan kayıplara “Dur” diyemeyen ünlüler yeni haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybetti. Karşı takımdan bir eleme adayı çıkarabilmek için son şansları olan ikinci dokunulmazlık oyununu da kaybeden ünlüler bir kez daha konseye giderek programdan elenmesini istedikleri yarışmacıların isimlerini belirledi.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS