Çukur dizisi sezon finalinde Yamaç kanlar içerisinde kaldı!

Çukur dizisi sezon finalinde Yamaç kanlar içerisinde kaldı!

Çukur yeni bölüm fragmanı Yamaç ile İdris'in başına gelen kötü olayların herkesi şaşırtacağını gösterdi. İdris’in ailesinin evden atılmasıyla birlikte mahallede işler daha da karışacak. Yaşananların hesabını sormak isteyen Yamaç ise Çukur sezon finalinde beklemediği bir karşılık bulacak.

Çukur fragman videosu Yamaç ve ailesinin derinden etkileyen kötü gelişmelerin yaşanacağını gösterdi. Tapuların alınması ve evden atılmayla ilgili mesele sezon finalinde en çok konuşulacak konulardan olacak. Yamaç’ın uğradığı saldırı sonrasında kanlar içerisinde kalması ise Çukur sezon finalinde dizinin takipçilerini ekrana kilitleyecek.

ÇUKUR FRAGMAN VİDEOSU

ÇUKUR SEZON FİNALİ ÖZETİ

Çukur’da büyük sezon finalinde fırtına son kez kopacak ve Çukur, Koçovalı ile Vartolu tarafının tam ortasında kalacak. Oğlu Selim’in ihanetiyle hayatının en büyük yıkımını yaşayan İdris Koçovalı, bu mücadelede mağlubiyetini ilan ederek Çukur’u Vartolu’ya bırakacak. Yamaç, savaşmaya devam ederken Akşın ve Celasun’un düğünü Koçovalılar için bir nefes olacak. Tansiyonun yüksek olacağı sezon finalinde Çukur’un her karakterinin kendi finali ise büyük şaşkınlık yaratacak.

ÇUKUR DİZİSİ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Çukur’da büyük sezon finaline iki bölüm kala taşlar yerinden oynayacak. Çukur elden gitme tehlikesiyle karşı karşıya kalacak. Vartolu’nun meydan okuduğu İdris Koçovalı, hayatının en büyük darbesini alacak. Selim’in, Vartolu’yla aynı tarafta olduğunu gören İdris’in tepkisi büyük merakla beklenecek. Bu sırada mahallede yaşanan beklenmedik bir olay Yamaç ile Vartolu’nun bir arada mücadele etmesine neden olacak. Koçovalı Ailesi’nde yaşanan mutlu bir gelişme ise herkesin yüzünü güldürecek. Ancak Selim’in babası İdris Koçovalı’ya sunacağı teklif ekran başındakileri şaşırtırken Nazım, Emrah, Vartolu ve Selim’in güç birliği karşısında Koçovalılar Çukur’u kurtarmada çaresiz kalacak.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS