4. yeni bölüm fragmanı Deli Gönül'ün son bölümünün ardından ekrana geldi

  1. Ajanda
4. yeni bölüm fragmanı Deli Gönül'ün son bölümünün ardından ekrana geldi
4. yeni bölüm fragmanı Deli Gönül'ün son bölümünün ardından ekrana geldi

Deli Gönül yeni bölüm fragmanı Kadir'in Fatmanur ile aynı okulda ders vermeye başlayacağını gösterirken sürekli karşılaşan ikili içlerinde bulundukları durumdan rahatsız olacak. Fatmanur ondan hesap sormak istediğini ifade ederek gözyaşları dökerken Kadir, ise gerçekleri anlatmamak konusunda ısrarcı olacak. İşte, Deli Gönül'de 17 Temmuz'da yaşanacak olaylar ve ikilinin okulda başlarına gelecek olaylar...

Deli Gönül son bölümde Kadir, Fatmanur ile Ahmet'in nikahlarına engel olmak istemiş ve nikah salonuna giderek Fatmanur'un karşısına çıkmıştı. Öte yandan Fatmanur, Kadir’in neden kendisiyle buluşmaya gelmediğini sorgulamış ve durumdan habersiz bir şekilde gözyaşı dökmüştü. Deli Gönül’ün yeni bölüm fragmanına göreyse Ahmet, Fatmanur ve Kadir arasında yaşanan gerilimin farkına varacak ve neler olup bittiğini anlamaya çalışacak.

DELİ GÖNÜL 3. SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Fatmanur’un evlenmek üzere Ahmet ile anlaşma yapmasının ardından evliliğe engel olmak isteyen Mehmet, tüm engellemelere rağmen bölgeye ulaşarak nikahın kıyılmaması için çabalayacak. Öte yandan geçtiğimiz hafta Fatmanur ile Mehmet’in buluşmalarını engellemek için bir plan yapan Nihat ve diğerleri bu planında başarılı olmuştu.

DELİ GÖNÜL’DE GEÇTİĞİMİZ HAFTALARDA NELER OLMUŞTU?

Okulda yaşanan olayda eline bıçak alan bir öğrenci arkadaşlarını tehdit etmeye çalışmış duruma el atarak gencin elindeki bıçağı alan Mehmet ise zorlu bir görevi yerine getirmişti. Polislerin zoruyla babasından alınan Şükran, yuvaya götürülürken yapılanların yanlış olduğunu belirten Mehmet, “Bu şekilde olmaz” diyerek isyan etmişti. Mehmet’in yanından alınan Şükran’ın durumu hem babasını hem de Ayşe’yi üzerken küçük kızın maruz kaldığı tavır dizinin takipçilerine duygusal dakikalar yaşattı. Mehmet’i ve Şükran’ı aramaya devam eden Fatmanur ise onlara sarılmak istediğini belirterek buluşmaya neden gelmediklerini sorguladı. Nihat ve Hayri ise aralarında yaptıkları konuşmada Fatmanur’un Mehmet’i bulmasına engel olmaları gerektiğini dile getirdi. Mehmet’in gözaltı süreci esnasında Şükran’ın korkması üzerine devreye giren babası “Korkma kızım, seni alacağım, korkma babacığım” diyerek kızını sakinleştirmeye çalıştı. Dizide yaşanacak diğer gelişmeler ise gelecek bölümde ortaya çıkacak.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Description $}
{$ item.Title $}
{$ item.Description $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS