91. bölüm fragmanı EDHO (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz) 90. bölüm ardından merak konusu oldu

91. bölüm fragmanı EDHO (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz) 90. bölüm ardından merak konusu oldu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı ile 91. bölümde Yaşar ve Şahin Ağa gerilimi sonrasında yaşanacakları gösterecek. Yaşar’ı karşısına alarak konuşma gerçekleştirecek olan Şahin Ağa, ona çalışan adamların toz sattığını ifade edecek. Şahin Ağa’dan gördüğü tepki sonrasında rest çeken Yaşar ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90. bölüme damga vuracak açıklamalarda bulunacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Çakıybeyli ailesi Hurşit tarafından kendilerine yapılan iyiliği unutmayacaklarına söz verdi. Kendisini uyuşturucu sokan kişileri tespit etmesinin ardından ilk önce satışa göz yumar gibi yapacağını ifade eden Çakırbeyli ise ardından da tespit ettiği kişileri etkisiz hale getireceğini ifade etmişti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 91. bölüm fragmanının ise pazartesi günü yayınlanması bekleniyor.

EDHO (EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ) FRAGMAN VİDEOSU  

Yaşar’ı konuşmak için yanına çağıran Şahin Ağa, kendisinin adamlarının uyuşturucu sattığını söyleyecek. Belirlediği kişileri ortadan kaldıracağını söyleyen Şahin, Yaşar’dan “Ayıp oluyor Şahin Ağa’ yanıtını alacak. Öte yandan Hurşit’in vurulmasının ardından durumun ne kadar tehlikeli olduğunun farkına varan Hızır, Meryem’le dertleşecek. “Hurşit benim canlarımı korumuş Allah da onu korusun” diyen Çakırbeyli, Hurşit’in iyileşmesi için dua edecek. Pudra Hakkı’nın katılmasının ardından karışan masadaki gerginlikler ise bu hafta da devam edecek.

EDHO (EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ) 90. BÖLÜMDE GÜNDEM ŞAHİN AĞA!

Yayıncı kuruluşun yeni haftada takipçilerinin beğenisine sunacağı bölümle ilgili yaptığı özet açıklama ise şu şekilde; Hızır, Hakkı'nın muhasebecisini alarak ailesinin tehlikeye girmesine neden olmuştur. Meryem ve Ömer'i canı pahasına koruyan Hurşit'in durumu ağırdır. Hastaneden gelecek iyi haberi bekleyen Hızır, diğer taraftan ona rest çeken Şahin Ağa'nın başına buyruk hareket edip kendini tehlikeye atmasından korkmaktadır. Girişeceği savaşta Yaşar ile birlikte hareket etmeyi planlayan Şahin Ağa'yı kararından döndürmek mümkün olmayacaktır. Ekrem, Ünal ile yaptığı toplantıda uzlaşmaya gitmek gerektiğini yineleyerek, Hakkı üzerinden çevirdiği oyununa devam eder. Ünal, Hızır'ı büyük planlarının ortaya çıkmaması için ikna etmek zorundadır. Hızır'ın Servet'e hazırlattığı bomba ise beklenen uzlaşmanın zor olacağının kanıtıdır.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS