95. bölüm fragmanı EDHO (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz) 94. bölüm sonrasında yayınlandı mı?

  1. Ajanda
95. bölüm fragmanı EDHO (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz) 94. bölüm sonrasında yayınlandı mı?
95. bölüm fragmanı EDHO (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz) 94. bölüm sonrasında yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı Hızır'ın başına silah dayanmasının ardından heyecanla beklenmeye başlandı. Selda'nın gizli görevinin açığa çıkması Çakırbeyli ve diğerleri tarafından öfkeyle karşılanacak. Peki, EDHO dizisinde gelecek hafta yaşanacak olayların aktarılacağı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 95. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Ceylan'ın başına aldığı darbe yakınlarını korkutmuştu. 13 Mart tarihli yeni bölümde ise görevini gerçekleştirmek üzere harekete geçen Selda silahını Hızır’a doğru yöneltecek. İşte Hızır Çakırbeyli ve Ceylan’ın ölüm riski ile baş başa kalacağı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 94. bölümde yaşanacaklar...

EDHO (EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ) FRAGMAN VİDEOSU

Hızır için tehlike çanlarının çalmaya başlayacağı dizide Çakırbeyli ailesini derinden etkileyen gelişmeleryaşanacak. Plan için gerekli zamanlamayı yapan Hızır bir aksilik olması halinde hem kendisinin hem de Ceylan ve diğerlerinin ölüm riski alacağını ifade edecek. Yaşar ise ele geçirdiği adama yaptığı sorguda Selda’nın zamanı geldiğinde Hızır’ı öldürmek üzere harekete geçen bir kişi olduğunu öğrenecek. Bunun üzerine yakınlarına haber veren Yaşar, Hızır’ın nerede olduğunu sorgulamaya başlayacak. Hızır ise evinde olduğu dakikalarda arkasındaki silah sesiyle kendisine gelecek. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 95. bölüm fragmanının ise pazar günü yayınlanması bekleniyor.

EŞKIYA DÜNYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ DİZİSİ 13 MART ÖZETİ

Yayıncı kuruluşun 13 Mart Salı günü takipçilerinin beğenisine sunacağı bölümle ilgili yaptığı açıklama ise şu şekilde; Herkesi ölümle burun buruna getiren büyük planda sona yaklaşılırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey zamanlamadır. Çakırbeyli Ailesi'nin içine yerleştirilmiş düşmanlar tek tek kendini açık etmeye başlamış, Yalçın'ın ele geçirilmesiyle de önemli bilgilere ulaşılmıştır. Kurduğu oyunun ortaya çıkmasına ramak kaldığını fark eden Hasan, içerideki adamlarına harekete geçme emrini verir. Hızır ise tehlikenin farkındadır, Ünal Kaplan ve Ceylan'ı dikkatli hareket etmesi uyarır. Hızır'ın göz ardı etmemesi gereken asıl şey ise şimdiye kadar gücünü küçümsediği Selda ve Candan'ın özel yetiştirilmiş tetikçiler olmasıdır.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS