Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı (Fazilet Hanım 19 Mayıs 47. bölüm)

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı (Fazilet Hanım 19 Mayıs 47. bölüm)

Cumartesi akşamları ekrana gelen Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı ile Sinan ile Yağız arasındaki sürtüşmenin devam edeceğini gösterdi. Geçtiğimiz hafta öğrendikleri nedeniyle Yağız’a karşı olan öfkesi giderek artan Sinan bu kez sert açıklamalar yapacak. Peki, babasının cinayetler ilgili olduğunu düşünen Sinan, Fazilet Hanım ve Kızları 47. bölümde neler yapacak?

Fazilet Hanım ve Kızları fragman videosu Sinan’ın abisiyle yapacağı yüzleşmeyle herkesi şaşırtacağını gösterdi. Öz abisi olmasaydı Yağız’ı ezip geçeceğini ve onunla asla konuşmayacağını söyleyen Sinan, “Benim kardeşim değilsin” diyerek içten içe kendisini öfkelendirecek. Babasını ispiyonlayan Yağız ise Fazilet Hanım ve Kızları 47. bölümde güvenlik güçlerini harekete geçirecek.

FAZİLET HANIM FRAGMAN VİDEOSU

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 19 MAYIS ÖZETİ

Ece’nin yokluğunu fark eden Hazan ve Fazilet ne yapacaklarını şaşırmış halde Hazım’ın üzerine giderken, Ece’nin yokluğu Hazan’ın Fazilet’e duvar örmesine neden olur. Kudret’le yüzleşmekten köşe bucak kaçan Fazilet, kırdığı potla ne Yasemin’i ne de kendisini nasıl bir tehlikeye sürüklediğinin farkında değildir. Hazan annesinin taktikleriyle hareket etmeye karar vererek Yağız’a hayatının şokunu yaşatan hamleyi yapar. Sinan’ın Hazan üzerinde kurduğu duygusal baskı çok ağırken, Yağız öğrendiği gerçekle herkesi karşısına alacaktır. Yağız’ın öfkesi karşısında Hazım’ın eli kolu bağlanmıştır. Hazan ve Yağız’ı da ağır bir yüzleşme bekliyordur.

FAZİLET HANIM SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Sinan’ın Hazan üzerinde kurduğu baskı arttıkça Hazan’ın hafızasını kaybetmediğini anlaması uzun sürmez. Gerçeklerle tehdit edilen Hazan, Yağız’ı kaybetmemek adına Sinan’a boyun eğmek zorunda kalırken, Yağız babasının Kerime’yi sakladığından emin herkesten gizli Cemal Yıldız’ın peşine düşer. Özenerek kurduğu planıyla bir yandan Gökhan’ın güvenini kazanırken diğer yandan Yasemin’i köşeye sıkıştıran Kudret, Egemenler için büyük tehlikedir. Hazan’ın acısına dayanamayan Fazilet tehlikeli bir oyuna girer. Annelik içgüdüsü Fazilet’i Yasemin’in kucağına atarken Yasemin’in de tek umudu Fazilet’tir. Nefret dolu intikam planını ince ince işleyen Sinan abisinin ihanetinin belgesiyle karşılaştığında oyun artık daha sert hal alırken, Yağız etrafına örülen gizemi çözmeye adım adım yaklaşır. Hiç beklemediği anda karşısında Kudret’i gören Fazilet ise geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalacaktır.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS