Game of Thrones 6.Sezon 3.Bölüm HBO - İzle

A A

05.05.2016 - 14:30 Son Güncelleme:

Game of Thrones dizisinde hayranların merakle beklediği 'John Snow 'öldü' tartışmalarının cevabıda yeni bölümde son buldu. 24 Nisan da başlayan Taht Oyunlarının yeni sezonunda Kızıl Kadın tarafından hayata döndürülen John Snow hayranlarını şoke etti.İşte Game Of Throne 6. Sezon 3. Bölüm fragmanı sizlerle..HBO'nun izlenme rekorları kıran Game of Thrones (Taht Oyunları) nefes kesen yeni bölümüyle hayranlarının karşısına çıktı. Game Of Thrones 6. Sezon 2. bölüm yayınlandıktan sonra merakla beklenen 3. bölüm (yeni Bölüm) fragmanı da yayınlandı.Game of Thrones 6. Sezon 2. Bölümde neler oldu?

Game of Thrones 6.Sezon 3.Bölüm HBO - İzle

Yeni Sezon da reytingleri alt üst eden Game of Thrones (Taht Oyunları) dizisinin 6. Sezon 3. Bölümü fragmanı yayınlandı. Merakla beklenen yeni bölüm fragmanında neler oluyor? Game Of Thrones 6. Sezon 2. Bölüm John Snow geri mi döndü? Game Of Thrones 6. Sezon fragmanı olay sahneler haberimizde. Game Of Thrones 6. Sezon Yeni bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz..

Game of Thrones heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. Game of Thrones (Türkçe: Taht Oyunları), David Benioff ile D. B. Weiss tarafından yaratılan fantastik televizyon dizisidir. Dizi, ABD televizyon kanalı HBO'da yayınlanmaktadır. George R. R. Martin'in epik fantezi serisi Buz ve Ateşin Şarkısı'ndan uyarlanmış olan dizi, adını serinin ilk kitabından almaktadır. Kuzey İrlanda, Malta, Hırvatistan, İzlanda ve Fas'taki mekanlar ile Belfast'taki bir stüdyoda çekilmektedir. İlk bölümü, 17 Nisan 2011 tarihinde HBO'da yayınlanan dizinin beşinci sezonu tamamlanmıştır.Beşinci sezonun ilk bölümü Türkiye'de 13 Nisan 2015 Pazartesi günü televizyonda CNBC-e'de yayınlanmıştır. Beşinci sezonun ilk dört bölümü internet korsanları tarafından sızdırılmıştır. Altıncı sezonu 24 Nisan 2016'da başlamıştır. HBO tarafından yedinci sezon onayını almıştır

KİT HARİNGTON'DAN AÇIKLAMA

Sosyal medyada günün konusu olan Jon Snow'un diziye geri dönmesi üzerine bu karakteri canlandıran İngiliz oyuncu Kit Harington'dan da bir açıklama geldi.

Son bir yıldır her fırsatta diziye dönmeyeceği yönünde açıklamalarda bulunan İngiliz oyuncu, aylardır herkese yalan söylediği için özür diledi.

Canlandırdığı karakterin dirilmesi ile ilgili Entertainment Weekly'ye konuşan Harington, “Herkesten yalan söylediğim için özür dilerim. İnsanların onun ölümüne üzülmesine sevindim. Sanırım en büyük korkum insanların umursamaması olurdu. Ya da sadece ‘İyi, John Snow öldü’ diyebilirlerdi. Ancak belli ki ben ve yapımcılar doğru bir şey yapıyoruz” ifadelerini kullandı.

Harrington'ın seriye veda ettiğini açıklamasına rağmen saçını ve sakalını kesmemesi ve dizinin çekildiği bölgede görülmesi pek çok teoriye konu olmuş, serinin hayranları Jon Snow'un dirilerek diziye geri döneceğini iddia etmişti.