Game of Thrones'da bir Türk daha! İşte yeni fragman - HBO

A A

11.05.2016 - 12:12 Son Güncelleme:

HBO'nun izlenme rekorları kıran ünlü dizisi Game of Thrones (Taht Oyunları) 6. Sezona da bomba gibi girdi. daha 3. bölümü yayınlanmasın rağmen büyük bir ilgiyle izlenen dizide nefesler 6. sezon 4. bölüm için tutuldu. Dünya genelinde büyük bir hayran kitlesine sahip olan Game of Thrones'a Sibel Kekili'den sonra bir Türk oyuncu daha dahil oldu. Tamer Hassan isimli Türk oyuncu Game of Thrones dizisinin kadrosuna katıldı.

Game of Thrones'da bir Türk daha! İşte yeni fragman - HBO

Game of Thrones 6. sezon 3. bölümü ile Pazartesi günü yayımlandı. Geçtiğimiz hafta 6. sezona başlayan Game of Thrones yeni bölümünde heyecan dolu anlar hayranlarını bekliyor. Yeni bölümde Jon Snow, Khaleesi ve Margaery Tyrell'in akıbeti merak konusu oldu. İşte Game of Thrones yeni bölümünde yaşanacak önemli olaylar...

Dünya genelinde büyük bir hayran kitlesine sahip olan Game of Thrones'a Sibel Kekili'den sonra bir Türk oyuncu daha dahil oldu. Tamer Hassan isimli Türk oyuncu Game of Thrones dizisinin kadrosuna katıldı.
Dünya genelinde büyük bir hayran kitlesine sahip olan Game of Thrones'a Sibel Kekili'den sonra bir Türk oyuncu daha dahil oldu. Tamer Hassan isimli Türk oyuncu Game of Thrones dizisinin kadrosuna katıldı.
6. sezonu ile ekranlara gelmeye başlayan ve dünya üzerinde milyonlarca izleyicisi bulunan Game of Thrones bir kez daha bir Türk oyuncuyu kadrosuna kattı. Daha önce Sİbel Kekilli'nin rol almayı başardığı Game of Thrones Tamer Hassan isminde bir Türk oyuncuyu daha dizi kadrosuna dahil etti. 6. sezonun 3. bölümünde oldukça farklı bir karakterde izleyici ile buluşan Tamer Hassan diğer dizi oyuncuları ile de oldukça iyi anlaşıyor.-Kral Forzho karakterine hayat vermeye devam edecek olan Tamer Hassan sosyal medya hesabından da diziye ilişkin bir çok resim paylaşmaya da devam ediyor. Tamer Hassan'ın daa önce rol adlığı film ve diziler de genel anlamda yabancı içerikli olarak dikkat çekiyor.

Game of Thrones dizisinin 6. sezon 4. bölüm fragmanı yayınlandı.Game of Thrones 6. Sezon 3. Bölümde neler yaşandı? John Snow'un geri dönmesi diziyi nasıl etkileyecek? hergün farklı teorilerle yorumlanan Game of Thrones dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Bütün bu soruların cevaplarına haberimizden ulaşabilirsiniz. 

JON SNOW KARA KALE'DE
Dizinin başrol oyuncularından Jon Snow (Kit Harington) Kızıl Kadın (Melisandre) dokunuşu sonrası tekrar gözlerini açar ve diziye döner. Yeni bölümde ise Yabaniler ve Kuzey Krallığını ele geçiren Ramsay Bolton'a karşı Kara Kale'de çekişme başlar. Kalenin Kumandanı olan Jon Snow yeni bölümlerde Kara Kale'yi Ramsay'e karşı koruma mücadelesi verecek. Bir yandan kaledeki rakipleri olan düşmanları ile mücadele ederken öte yandan da Ramsay'a karşı mücadele verecek. Üstelik Ak Gezenlerin gölgesinde...

Game of Thrones 6. Sezon

Önceki sezonlar gibi 10 bölümden oluşan altıncı sezon Amerika'da 24 Nisan 2016'de yayınlanmaya başladı. Daenerys, Dothrakiler tarafından kaçırılıp Vaes Dothrak'a götürülür. Arya kör halde eğitimine devam eder. Cersei, İnanç'a karşı yeni oyunlarını devreye sokar, Bran ve Gece Kralı karşı karşıya gelir. Tyrion, Meereen yönetimini ele alır. Sansa ve Theon kaçmaya devam ederler ve Davos ise yaklaşan Uzun Gece'ye karşı hazırlık yapmaya başlar.

Yeni bölümde ise Yabaniler ve Kuzey Krallığını ele geçiren Ramsay Bolton'a karşı Kara Kale'de çekişme başlar. Kalenin Kumandanı olan Jon Snow yeni bölümlerde Kara Kale'yi Ramsay'e karşı koruma mücadelesi verecek. Bir yandan kaledeki rakipleri olan düşmanları ile mücadele ederken öte yandan da Ramsay'a karşı mücadele verecek. Üstelik Ak Gezenlerin gölgesinde...

Görünen o ki 6'ncı sezona hızlı bir giriş yapan Game of Thrones'un yeni sezonuna Stark'lar damga vuracak. Geçtiğimiz bölümlerde flashback sahnelerde diziye dahil olan Lyanna ve Ned Stark'ın ardından çoğumuzun unuttuğu bir Stark karakteri daha diziye geri dönüyor. Spoiler niteliğindeki bilgi dizide Arya Stark karakterini canlandıran Maisie Williams'tan geldi.Williams, Winterfell'in Demir Adalılar tarafından işgal edilmesi üzerine kaçan Rickon Stark'ın diziye geri döneceğini duyurdu. Geçtiğimiz bölümde uzun süredir ortalarda görülmeyen Bran Stark diziye geri dönmüştü. Peki Rickon Stark'ın Game of Thrones'a geri dönemesi ne anlama geliyor?Dizinin 6. sezon 3. bölüm fragmanına baktığımızda Kuzey'in yeni Lordu Ramsay Bolton'a bir hediye verildiğini görüyoruz. Yani bu bölümde Rickon Stark'ın Bolton'un eline geçtiğini görebiliriz

Game of Thrones 6. sezon 3. bölüm izlemek için tıklayınız..