hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Harnaaz Sandhu kimdir, kaç yaşında? Kainat güzeli Harnaaz Sandhu nereli?

  Harnaaz Sandhu kimdir, kaç yaşında Kainat güzeli Harnaaz Sandhu nereli
  expand

  Kainat güzeli Harnaaz Sandhu oldu. Ülkesinde güzellik kraliçesi seçilmesinin ardından dünya yarışına dahil olan Harnaaz Sandhu burada da ipi göğüsleyen isim oldu ve adını kainat güzelleri arasına yazdırdı. Peki, Harnaaz Sandhu kimdir, kaç yaşında ve nereli?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Harnaaz Sandhu’nun kainat güzeli seçilmesinin ardından yarışmacı hakkındaki detaylar merak konusu oldu. İşte Harnaaz Sandhu hakkında merak edilen o detaylar…

  Harnaaz Sandhu kimdir, kaç yaşında, nereli?

  3 Mart 2000 Hindistan doğumlu olan manken 2021 yılında kainat güzeli oldu. Ülkesinde Miss Diva’da da kazanan olan  Sandhu 1.76 boyunda. 21 yaşındaki dünya güzeli Hintli Instgram’da “@harnaazsandhu_03” hesabını kullanıyor ve 1 milyon 100 bin takipçiye sahip.

  21 yaşındaki Hindistan güzeli Harnaaz Sandhu, yarışmanın başında sunucu Steve Harvey'in ilginç isteğiyle öne çıkmıştı. Harvey, yarışma gecesinin başında güzellerle konuşurken Sandhu'ya "Bazı hayvanları çok iyi taklit ettiğini söylüyorlar. Haydi en iyi yaptığın taklidi duyalım" dedi.

  Sandhu, sunucunun bu isteğine "Aman Tanrım, Steve ! Dünyanın gözü önünde bunu yapmayı beklemiyordum" dedi. Ardından da ekledi: "Bunu yapmak zorundayım, başka seçeneğim yok." Sohbet sırasında en çok kedileri sevdiğini belirten Harnaaz Sandhu, birkaç kez miyavlayarak kedi taklidi yaptı.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow