İsimsizler dizisi 1. bölümü ile başlıyor! İşte İsimsizler konusu

İsimsizler dizisi 1. bölümü ile başlıyor! İşte İsimsizler konusu

Heyecanla beklenen İsimsizler 1. bölüm fragmanı ile izleyicilerle buluştu. Kanal D ekranlarının merakla beklenen dizilerinden İsimsizler, aksiyon dolu sahneleriyle ve dikkat çeken senaryosuyla henüz yayınlanmadan dikkatleri çekmeyi başardı. Başarılı ve genç bir diplomat olan Kaymakan Fatih'in çevresinde şekillenen hikayede, Türkiye'nin güncel sorunlarından terör konusu ele alınacak. İşte İsimsizler dizisi hakkında merak edikenler ve ilk bölüm öncesi ipuçları...

Kanal D ekranlarında yeni bir dizi yayın hayatına başlıyor. Aksiyon türündeki İsimsizler dizisi merakla bekleniyor. İlk bölümüyle ekrana gelecek İsimsizler 1. bölüm fragmanı ile dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Türkiye'de yaşanan terör sorununu ele alacak, güncel problemlere dikkat çekecek İsimsizler dizisi henüz yayınlanmadan vatandaşları hayli meraklandırdı. Kaymakam Fatih'in çevresinde gelişecek olaylarda Türkiye'nin sorunlarına tanıklık edeceğiz. İsimsizler fragmanı ile çektiği dikkati bu akşam ekrana gelecek bölümünde korumaya çalışacak. Fragmanı ile dikkat çeken İsimsizler dizisi saat 20.00'de ekrana gelecek.

İsimsizler dizisinde teröre dikkat çekilecek

Kanal D'nin yeni dizisi İsimsizler'de Türkiye'nin en büyük sorunu olan teröre dikkat çekilecek. Barakuda ve Es Film tarafından hazırlanan, yapımcılığını Ahmet Kayımtu, Yusuf Esenkal ve Serdar Öğretici'nin üstlendiği İsimsizler dizisinin yönetmenliğini Osman Kaya yapacak. Dizinin senaryosunu ise Mustafa Burak Doğu, Serkan Birlik, Ayça Mutlugil ve Hale Çalap kaleme alacak. Kaymakam Fatih'in çevresinde yaşanacak olaylar, izleyicileri ekran başına kitleyecek.

İyi bir eğitim alan ve genç, başarılı, gelecek vaat eden diplomatlar arasında gösterilen Fatih, vatan aşkıyla büyük bir sorumluluğu üzerine alacak. Tam yurt dışı temsilciliklerinden birine atanmışken ve görece başlayacakken Virankaya'dan gelen acı haber Fatih'in hayatını değiştirir.Virankaya Kaymakamı'nın şehit edilmesinin ardından Başkan'ın desteğini alan Fatih, onun yerine kaymakam olmaya gönüllü olur ve Türkiye Cumhuriyeti'nin yurt dışı temsilciliğinde başlayacağı görevden vazgeçer.

Ülkesi için her şeyi göze alabilecek cesarette olan Fatih, yüreğinde vatan sevgisi ile devletini ana babası yerine koyan 7 kişilik ekibiyle at izinin it izine karıştığı Virankaya’ya gider ve hemen çalışmalarına başlar. Ancak işler hiç kolay olmayacaktır. Gözünü karartan bu ekip düşmanın maskesini düşürebilmek için mücadele verecektir. Ancak düşman mert değildir ve sinsi planlarla hain hamlelerine devam edecektir. Herkesin dikkatli olması gerekmektedir.

İsimsizler dizisinin oyuncu kadrosunda Uğur Güneş, Bülent Alkış, Serdar Mert, Taner Ertürkler, Volkan Keskin, Çağkan Çulha, Musab Ekici, Sera Kutlubey ve Algı Eke yer alıyor.

İsimsizler dizisi fragmanları ile heyecan yarattı!

1. Fragman

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS