21. yeni bölüm fragmanı Kadın dizisi 20. bölüm sonrasında yayınlandı

21. yeni bölüm fragmanı Kadın dizisi 20. bölüm sonrasında yayınlandı

Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı Şirin'in Sarp'la sevgili olduğunu öğrenen Bahar'ın öfkeyle eve geri döneceğini gösterdi. Hatice'ye Şirin'in yerini soran Bahar aldığı cevaplarla tatmin olmayacak. Peki, Sarp'la ilgili sırrı öğrenen Bahar, Kadın 21. bölümde nasıl bir hamle yapacak?

Kadın son bölümde Sarp'ın eski eşini araması ve Şirin'in Sarp'la olan ilişkisinin ortaya çıkması gündem olmuştu.  Hastalığının seviyesinin ilerlemesiyle birlikte durumu fenalaşan Bahar ise nakil için yardım beklemeye başlamıştı. Peki, bu hafta Kadın dizisinin yeni bölümünde hangi gelişmeler yaşanacak?

KADIN DİZİSİ FRAGMAN VİDEOSU

Her hafta takipçilerinin karşısında olan fenomen dizide bu kez Sarp’ın Bahar’ı ve çocuklarını arayacağı ortaya çıktı. Eşinin kendisine bir itirafta bulunmak istemesi üzerine oldukça şaşıran Sarp, neden böyle bir girişimde bulunmaya çalıştığını anlamak isteyecek. Öte yandan Sarp’ın gerçekleri öğrendiği takdirde kendisinden uzaklaşacağını düşünen eşi babasıyla bu durumu konuşacak. Sarp’ın seçimini yapacağını ve onu zorla elinde tutamayacağını ifade eden adam ise kızına öfkelenecek. Bahar’ın çocukları ise yakınlık kurdukları kadının zor durumda olduğunu öğrenince duygusal dakikalar yaşayacak. Peki, Sarp uzun zamandır aradığı Bahar’ı ve çocuklarını bu hafta bulabilecek mi?

KADIN 13 MART ÖZETİ

Sevilen dizinin yeni haftada ekrana taşıyacağı bölümle ilgili yaptığı açıklama ise şöyle; Pırıl, Suat’ın evinde Jülide’yi gördükten sonra ne yapacağını bilemez. Hatice ise Şirin’i Bahar’a ilik vermek için ikna etmeye çalışmaktadır. Enver’in eve dönmemesini hazmedemeyen Şirin, ilik verme olayını kendi lehine çevirmek için elinden geleni yapar. Ceyda, oğlu ile ilgili yaşadığı hayal kırıklığından sonra kolay kolay toparlanamaz. Bahar’ın bu süreçte hastalığı yüzünden ağrıları iyice artmaya başlar. Belli etmek istemese de bu ağrılar onu çok zorlamaya başlamıştır. Musa’nın Jale ile yaşadığı ayrılık sürecinde ise bir planı vardır.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS