35. bölüm fragmanı Kanatsız Kuşlar 34. bölüm sonrasında diziseverlerle buluştu

35. bölüm fragmanı Kanatsız Kuşlar 34. bölüm sonrasında diziseverlerle buluştu

Kanatsız Kuşlar yeni bölüm fragmanı Tuba'dan beklenen kötü haberin geleceğini gösterdi. Nefise ve diğerlerini öldürebilmek için gözünü iyice karartan Tuba, Muzaffer'e doğru ateş ettiği esnada önünde olan Nefise'yi vuracak. Bir anda yere yığılan Nefise'nin ölüp ölmeyeceği ise Kanatsız Kuşlar 34. bölümde ortaya çıkacak.

Kanatsız Kuşlar son bölümde bir yandan Ahmet bir yandan da Tuba ailenin mutluluğunu bozmak için saldırılar düzenlemişti. Hastaneden çıkışının ardından intikam istediğini bir kez daha dile getiren Tuba bu kez konağa gidecek. İşte Kanatsız Kuşlar 15 Şubat özeti ve gelecek bölümün tanıtım videosu…

KANATSIZ KUŞLAR FRAGMAN VİDEOSU VE 34. BÖLÜM ÖZETİ

Tuba intikam almak için hazırladığı planı bu hafta uygulamaya sokacak. Eline aldığı bayıltıcı sprey ile birlikte konağa giden Tuba, herkesi bayıltacak ve ardından üstlerine benzin dökecek. Nefise ve diğerlerinin yerde baygın halde yattığı dakikalarda Muzaffer’i görüntülü arayan Tuba, çakmakla birlikte evi ateşe vermeye çalışacak. Tuba’nın cinnet getirdiğini düşünen Muzaffer güvenlik güçlerine haber verecek. Nefise ve diğerlerinin ölüp ölmeyeceği ise gelecek bölümde ortaya çıkacak. Öte yandan Muzaffer, Emre ve diğer çocuklarla arasını düzeltmek için verdiği mücadeleyi sonunda kazanacak. Uzun zamanın ardından aile ilk kez bir arada kahvaltı yapacak.

KANATSIZ KUŞLAR 15 ŞUBAT ÖZETİ

Yayıncı kuruluşun yeni haftada ekrana getireceği bölümle ilgili yaptığı açıklama ise şu şekilde; Muzaffer, çocuklara ve Nefise'ye sonuna kadar sahip çıkarak, tam bir aile olma yolunda evinin kapılarını sonuna kadar açar. Azime ve Nefise için ise yolun sonuna gelinmiştir artık. Herkesten gizledikleri, baba oğulun aynı evde, habersizce yaşamaya başlayacak olması yeni sorunları getirmektedir.

Bütün bunlar olurken Tuba, hayatındaki bütün mutsuzlukların sebebi olarak gördüğü Nefise ve çocuklarından intikam almaya kararlıdır. Ama en büyük hesaplaşması Azime'yle olacaktır. Ailede mutluluk rüzgarları eserken Onur'un sebep olduğu kaza ile ilgili endişeleri vardır. Etrafa belli etmese de Onur'un endişeleri yersiz değildir ve onu zor günler beklemektedir. İfade vermeye gideceği gün, geride kalanları da hesaplaşmaların en büyüğü beklemektedir.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS