10. bölüm fragmanı Kanatsız Kuşlar 8. bölüm sonrası izleyici ile buluştu

  1. Ajanda
10. bölüm fragmanı Kanatsız Kuşlar 8. bölüm sonrası izleyici ile buluştu
10. bölüm fragmanı Kanatsız Kuşlar 8. bölüm sonrası izleyici ile buluştu

Kanatsız Kuşlar'ın yeni bölüm fragmanı Zeynep'in Muzaffer'lerin evine gittiğini istemediği bir manzara ile karşı karşıya kalacağını gösterdi. Ahmet’in yakınlarına Zeynep’le sözlendiklerini ve önümüzdeki günlerde nişanlanacaklarını söylemesi ise gelecek bölümün gündemi olacak. İşte, Ahmet, Zeynep ve Onur yüzleşmesinde yaşanacak olayların yer aldığı fragman

Kanatsız Kuşlar son bölümde Ahmet ve Onur arasında kalan Zeynep gözyaşlarına boğulurken gelecek bölümün fragmanının yayınlanmasıyla birlikte Ahmet'in baskısının artarak devam edeceği ortaya çıktı. Kendisine karşı yapılanlardan rahatsız olmaya başlayan Onur, Zeynep’i karşısına alarak “Seni bu adama iten sebep her neyse onu bulacağım” diyecek. Ahmet ise çevresindekilere “Biz Zeynep’le sözlendik, yakında da nişanlanacağız” diyecek.

SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Zeynep'i Ahmet'le birlikte gören Onur büyük hayal kırıklığı yaşamış, Zeynep'in parmağına takılan yüzük ikilinin arasının açılmasına neden olmuştu. Gelecek bölümün tanıtım videosunun yayınlanmasıyla birlikte Ahmet'in karşısına çıkarak onu sevmediğini dile getiren Zeynep'in Ahmet'ten ayrılmak istediğini belirteceği ortaya çıktı. Çocuklarına olan sevgisi nedeniyle Muzaffer’in evini terk etmek zorunda kalan Nefise, kendisine gelen iş teklifi ile eve geri dönmeyi kabul etmişti. Hanımı olarak gelebileceği eve işçi olarak giren Nefise, çocukları için her şeyi yapabileceğini göstermişti. Öte yandan Nefise’nin kendisi ve çocukları arasında kalmasını istemeyen Muzaffer ise oynadığı bu oyun ile onu evde tutmayı başarmıştı. 

8. BÖLÜM ÖZETİ

Nefise ile ilgili tüm gerçeği bilen mahalle komşusu Şengül, Muzaffer'in karşısındadır. Her şeyin ortaya çıkmasından korkan Azime panikler ve kendini bu işten kurtarmak için ilginç bir yola başvurur. Diğer yandan Zeynep, Onur'la ayrı dünyaların insanı olduğunu kabullenir ve zor bir karar verir. Emel, Onur konusunda gözünü karartır ve Ahmet'e Zeynep hakkındaki tüm gerçeği anlatmaya karar verir. Zeynep'i kaybetmek istemeyen Ahmet ise Zeynep'i zor durumda bırakacak bir teklifle karşısına çıkar. Nefise, Muzaffer'le nikah masasına oturmuştur. O sırada Emre ile ilgili şok edici bir gerçek ortaya çıkar.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS