Kerimcan Durmaz “peşimde” şarkısını yayınladı… Kerimcan Durmaz kimdir?

A A

26.02.2021 - 16:17

Bir süredir ABD’de müzik çalışmalarını sürdüren Kerimcan Durmaz “peşimde” şarkısı ile geri döndü. 26 Şubat’ta çıkardığı yeni şarkısı “peşimde” için geniş bir kadro ile çalışan Durmaz, klipteki tarzı ile de dikkat çekti. Peki, “peşimde” şarkısını seslendiren Kerimcan Durmaz kimdir?

Kerimcan Durmaz “peşimde” şarkısını yayınladı… Kerimcan Durmaz kimdir?

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz da müzik dünyasına adımını attı. Müzik çalışmaları için geçtiğimiz aylarda ABD’ye giden Durmaz, burada yeni şarkısı “peşimde” için hazırlıklara başlamıştı. Çalışmaların tamamlanmasın ardından 26 Şubat’ta şarkısının klibini yayınlayan Durmaz, 3 saatlik süreç içerisinde yarım milyon izlenmeye yaklaştı.

KERİMCAN DURMAZ KİMDİR?

Kendine has tavırları ile sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri olmayı başaran Kerimcan Durmaz, Balıkesir’in Akçay ilçesinde doğdu. Üç kardeşli bir ailede büyüyen sosyal medya fenomeni 25 yaşında. Periscope uygulamasında yaptığı yayınlarla bir anda parlayan Kerimcan Durmaz, uzun süre DJ’lik yaptı. Ayrıca "Make-Up Artist" olarak da farklı isimlerle çalışan Durmaz son oalrak müzik piyasasına adım attı. 26 Şubat’ta piyasaya sürdüğü ilk single parçası olan “peşimde” ile kısa süre içerisinde yarım milyonu aşkın izlenme rakamına ulaştı.