95. bölüm fragmanı Kırgın Çiçekler 94. bölüm sonrasında izleyicinin karşısına çıktı

95. bölüm fragmanı Kırgın Çiçekler 94. bölüm sonrasında izleyicinin karşısına çıktı

Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanı ile eli silahlı saldırganın Ali ile pazarlık yaptığı esnada hedefini birden Eylül'e yönelteceğini gösterdi. Eylül'ün namlunun ucuna geldiğini gören Ali ise kız arkadaşı için kendi canını feda edecek. Öte yandan iş yerinde saldırıya uğrayan Atakan ise kalabalık bir grup tarafından darp edilecek.

Kırgın Çiçekler son bölümde Ejder ve Kader arasındaki kovalamaca devam etmiş genç kızın yaşadığını öğrenen Ejder yeniden onun peşine takılmıştı. Atakan’ı karşısında görünce oldukça sinirlenen Songül ise Eylül’e bu oyuna bir son vermesi gerektiğini söylemişti. Atakan’ın özürlerine karşılıksız kalamayan genç kız Kırgın Çiçekler'in önceki bölümünde eşinin pişman olduğunu görünce onu affetmeye karar vermişti.


SON BÖLÜMDEKİ ÖZEL VİDEOLARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...KIRGIN ÇİÇEKLER 94. BÖLÜM ÖZETİ


Sevilen dizide bu hafta yaşanacakların anlatıldığı tanıtım videosuna göre Eylül ve Ali arasında yeni bir süreç başlayacak. Ali’nin çiçek teklifine karşılık “Neden?” diye soran Eylül, hiç beklemediği bir cevap alacak. Eylül’e olan duygularını ifade etmekte zorlanan Ali, ortaya eğlenceli görüntülerin çıkmasına neden olacak. Öte yandan Ejder’in ağır yaralı halde bıraktığı Kader’in saldırı sonrasında hayatını kaybedeceği iddia edildi. Kurulan tuzak sonrası kanlı bıçağın eline bırakılmasıyla bir anda suçlu konuma düşen Meral ise masum olduğunu ispatlamaya çalışacak.Eylül ve Ali’nin aralarını yapmasının ardından yeniden mutlu bir ilişki içerisine giren Atakan ile Songül, 23 Ekim’deki bölümde romantik dakikalar yaşayacak. Kendisiyle tanışmadan önce daha düzgün bir hayatı olduğunu ifade eden Songül, eşine neden kendisini tercih ettiğini soracak. Yaşamının düzgün olduğunu ancak Songül’süz bir hayatın anlamının olmadığını dile getiren Atakan ise bu sözleriyle eşinin kalbini bir kez daha fethedecek.Yayıncı kuruluşun gelecek bölümle ilgili yaptığı açıklama ise şöyle; Harika, Kader'in yaşadığını söyler. Kızlar çok heyecanlanır. Harika ile konuşmak üzere eve gittiklerinde, kızın kaza geçirdiğini öğrenirler. Macide perişan haldedir. Ejder her şeyden habersizmiş gibi davranır. Songül ve Güney yeni evlerine taşınır. Feride ve Ali yeni bir dava dosyası alarak, tüyler ürperten bir olayın peşine düşerler. Kızlar Kader'i ararken, vakit geçtikçe umutlar tükenmek üzeredir.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS