Kısmetse Olur 171. Bölüm (Yeni bölüm) Fragmanı yayınlandı - izle

A A

09.05.2016 - 13:50 Son Güncelleme:

Kısmetse Olur'da kim elendi sorusunun cevabı dün akşam belli oldu. Kısmetse Olur 31. haftanın finalinde heyecan dolu bir eleme gecesi yaşandı. Kısmetse Olur'da bu hafta hem gelinler evinden hem damatlar evinden birer kişi veda etti. Kısmetse Olur'da damat adaylarından Murat elenirken, gelin adaylarından ise Dilek elendi. Kısmetse Olur evine geri dönen isim ise Nur oldu. Kısmetse Olur'da yeni bölüm 171. bölüm fragmanı yayınlandı.Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız..

Kısmetse Olur 171. Bölüm (Yeni bölüm) Fragmanı yayınlandı - izle

Kısmetse Olur elemesinde bu hafta eski sisteme dönüldü. Artık hem gelinler hem de damatlar evinden birer isim eleniyor. Birinci olarak 10 bin liralık çeki alan damat ya da gelin adayı o hafta evi koruma altına alamıyor. Kısmetse Olur'da bu hafta Damatlar evinden Murat Özbakan elendi. Gelinler evinden elenen isim ise Dilek Demircan oldu. Damat adaylarının oyları ile elenen Dilek Demircan'ın haftanın son gününde daha önce evlenip boşanmış olduğu ortaya çıkmıştı.


KISMETSE OLUR NUR ERKOÇ GERİ DÖNDÜ

Kısmetse Olur evine bu hafta yeni gelen damat adayı kadar Nur Erkoç'un dönüşü damgasını vurdu.Hayli geniş bir fan kitlesine sahip olan Nur Erkoç, Dilek Demircan'ın elenmesiyle birlikte eve dönen isim oldu. Nur Erkoç hem gelinler hem damatlar evinde sevinçle karşılanacak.

KISMETSE OLUR'DA ESER ve CANSEL HAFTANIN BİRİNCİLERİ

Kısmetse Olur evinde haftanın birincileri erkekler evinden Eser West gelinler evinden Cansel Çördük oldu. İkili başbaşa yemeğe gittiler.DANIELA’DAN CANES ÇİFTİNE AĞIR SÖZLER

Eleme gecesi Danieal şok bir çıkış yaparak Cansel ve Eser çiftinin ilişkilerinin kabak tadı verdiğini söylerken Emre ise ikilinin çok tehlikeli insanlar olduğunu belirtiyor. Bu sözlerin ardından Eser “Beni kötü göstermeye çalışmanı sizin karakterinizi belli eder” diyerek cevap veriyor.
Kısmetse Olur’un 31. hafta finalini saat tam 20.00’de izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

Eser ve Cansel ilişkisindeki şok gelişme evde büyük bir yankı uyandırıyor! Kısmetse Olur Halk Oylaması bölümüyle Cumartesi 23.45'te Kanal D'de! Eser, Cansel'e yeniden evlenme teklif ediyor!

KISMETSE OLUR'DA KİM ELENDİ?

Kısmetse Olur'da 1 Mayıs akşamı eleme yapıldı. Kısmetse Olur son hafta elemesinde heyecan dolu dakikalar yaşandı. Hazal ve Emre Gül son ikiye kaldı. Bu hafta Kısmetse Olur'a veda eden isim Emre Gül oldu. Emre Gül'ün yerine Batuhan Terzi geldi.

YENİ GELEN BATUHAN TERZİ KİMDİR?

Kısmetse Olur evine Emre Gül elendikten sonra gelen isim Batuhan Terzi oldu. Peki kimdir Batuhan Terzi ve kime talip? Batuhan Terzi talip olduğu adayların isimlerini açıklamayacak. Kısmetse Olur evinden ilgi göstereceği iki gelin adayına daha sonra bildirecek.

19 Haziran 1987 doğumlu olan Batuhan Terzi 75 kilo ağırlığında fit bir bedene sahip. 1.86 boyunda olan Batuhan Terzi'nin asıl memleketi ise Ankara...

KISMETSE OLUR'DA CANSEL VE ESER NEDEN AĞLADI?

Cansel ve Eser aşkında depremler yaşanırken, Eser olan bitenlerin ardından gözyaşlarını tutamadı!
Eser, Cansel'in üzülmesine dayanamadı!