Akın Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanında Pınar'a teklifte bulunuyor

Akın Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanında Pınar'a teklifte bulunuyor

Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanında Akın'ın Pınar'a teklifte bulunması Rabia'yı çileden çıkaracak. Eve katılan yeni gelin adayına bir hediye gönderen Akın herkesi şaşırtırken Rabia erkekler evine giderek Akın ile özel bir görüşme gerçekleştirdi. Kısmetse Olur’da 18 Nisan günü yayınlanacak olan bölümde Akın ve Rabia arasında yaşanacak kavga dikkat çekecek.

Kısmetse Olur son bölümde elemenin ardından eve iki yeni aday daha katıldı. Pınar ve Şerif Samet programa katıldıktan sonra diğer yarışmacılara kendisini tanıtırken evde ilişki yaşayabilecekleri bir adayın olup olmayacağı önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak. Kısmetse Olur’un yeni bölüm fragmanı öncesi evde yaşanan son gelişmeler ve Rabia ile Akın arasındaki kavganın detayları şöyle:


ÇARŞAMBA FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ...Kısmetse Olur 408. yeni bölüm fragmanında ağlatan kavga!


RABİA: EVE HEDİYE GÖNDERİYORSUN


Yağmur ile Kemal’in aynı anda eve veda etmesinin ardından programa katılan yeni adaylar sürpriz isimlerle yakınlaşmaya başladı. Akın’ın gelin adaylarının bulunduğu eve hediye göndererek Pınar’dan hoşlandığını dile getirmesi ise Rabia’yı oldukça kızdırdı. Akın’ın yanına giderek kendisiyle konuşmak istediğini ifade eden Rabia “Sana anlam veremiyorum” dedi. Hediye ile birlikte gönderdiği notta “Sen de istersen birbirimizi tanıyalım” ifadelerini kullanan Akın’ın yeni gelin adayıyla ilişkisinin başlayıp başlamayacağı ise önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak. Aycan ise evde yaşanan gelişmeleri tehlikeli bularak Akın’un Pınar’a karşı hislerinin olmadığını ve onu kullanacağını iddia etti.


TUĞÇE EMRE’Yİ KISKANIYOR


Evde bulunan diğer gelin adaylarının Emre ile ilgilendiğini düşünen Tuğçe, erkek arkadaşı ile baş başa sohbet ederken önemli açıklamalarda bulunacak. Gelin adayı için “Seni beğendi gibi geldi bana gıcık oldum” ifadelerini kulnan Tuğçe’nin bu sözleri ise Emre’nin hoşuna gitti.


KISMETSE OLUR’DA KİM GİTTİ?


“Evde kim elendi?” sorusu 15 Nisan'da yanıt bulurken gece saatlerinde yapılan açıklamada 2 yarışmacının birden evden gönderileceği ifade edildi. Seda Akgül "Her iki aday da eleniyor" açıklamasını yapınca Yağmur ve Kemal evden giden isimler oldu. Adnan, Onur’un söylediği bazı sözleri ters bulduğunu açıklayarak damat adayından böyle bir şeyi beklemediğini ifade etti. 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS