Kısmetse Olur 411. yeni bölüm fragmanında Emre ve Adnan dostluğu bitiyor

Kısmetse Olur 411. yeni bölüm fragmanında Emre ve Adnan dostluğu bitiyor

Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı evde iki eski dost olan Emre ile Adnan'ın aralarının tamamen açılacağını ve ikilinin dostluğunun biteceğini gösterdi. Melis, Emre ve diğerlerinin Adnan’a yüklendiği gelecek bölümde Didem ve Adnan’ın evde kendilerinden daha güçlü bir ilişki istemedikleri iddia edildi. Kısmetse Olur’da 21 Nisan günü yayınlanacak olan bölümde Adnan’ın yaptıkları evdeki diğer yarışmacılarla arasının açılmasına neden olacak.

Kısmetse Olur son bölümde Akın'ın yeni aday Pınar ile ilişki için adım atması Rabia'yı gözyaşları içerisinde bırakmıştı. Sevilen programda programa ikinci kez katılan Emre ile Adnan arasında bu kez ciddi bir tartışma yaşanacak. Kısmetse Olur’un yeni bölüm fragmanına göre Emre yaşadıkları tartışma sonrası “Bir dostluk daha bitmiştir. Var mı başka sorusu olan?” diyecek.


HAFTANIN FİNALİ FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ...Kısmetse Olur 411. yeni bölüm fragmanında ipleri koparan kavga!


MELİS ADNAN’A KIZIYOR


Adnan ve Didem çiftinin evdeki en güçlü ilişkinin kendilerine ait olmasını istemeleri nedeniyle diğer yarışmacıların aralarını bozduğu iddia edildi. Yaptığı önemli açıklamalarla Adnan’ı karşısına alan Melis, hem Batuhan ile hem de Cansel ile arasını bozan kişinin Adnan olduğunu dile getirdi.


EMRE: ADNAN, NEYİN PEŞİNDESİN?


Adnan’ın sivri çıkışları karşısında daha fazla dayanamayan Emre damat adayının bir şeyler anlattığı esnada söze girecek ve “Adnan, neyin peşindesin?” diye soracak. Emre’nin sözlerinin altında kalmayan Adnan ise “O eski Adnan ölmüş” yanıtını verecek. İkili arasındaki gerginlik devam edince bölgeden uzaklaşan Adnan “Artık seninle muhatap olmak istemiyorum” diyerek ona olan öfkesini dile getirecek.


İLKAY: YAKIN ARKADAŞ OLAMAYACAĞIZ


Akın’ın evdeki hareketlerinden şüphelendiğini dile getiren İlkay önemli bir açıklama yapacak. “Sana karşı olan güven problemim bitmediği sürece yakın arkadaş olamayacağız” diyen İlkay, Akın’ı oldukça şaşırtacak.


KISMETSE OLUR’DA BU HAFTA KİM GİTTİ?


“Evde kim elendi?” sorusu 15 Nisan'da yanıt bulurken gece saatlerinde yapılan açıklamada 2 yarışmacının birden evden gönderileceği ifade edildi. Seda Akgül "Her iki aday da eleniyor" açıklamasını yapınca Yağmur ve Kemal evden giden isimler oldu. Adnan, Onur’un söylediği bazı sözleri ters bulduğunu açıklayarak damat adayından böyle bir şeyi beklemediğini ifade etti. 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS