Gamze, Kısmetse Olur 414. yeni bölüm fragmanında Melis'in üzerine yürüdü

Gamze, Kısmetse Olur 414. yeni bölüm fragmanında Melis'in üzerine yürüdü

Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı eve sonradan katılan iki aday olan Gamze ve Melis arasında "bağırma" kavgasının yaşanacağını gösterdi. Gamze’nin Melis’e sesini yükseltmesinin ardından sinirlerine hakim olamayan gelin adayı “Sen kimsin de bağırıyorsun?” diye sitem edecek. Kısmetse Olur’da 26 Nisan günü yayınlanacak olan bölümde Melis’in üzerine yürüyen Gamze’yi diğer gelin adayları zor sakinleştirecek.

<html>

Kısmetse Olur son bölümde İlkay'ın annesinin eve katılarak Brezilyalı eski gelin adayını övmesi Melis'i oldukça sinirlendirdi. Tuğçe’nin Didem ile ilgili yaptığı açıklama ise gelin adayını öfkelendirirken Didem’in Adnan’ın aldığı çeklerden dolayı rahatsız olduğunu ima eden Tuğçe evde gündem oldu. Kısmetse Olur’un yeni bölüm fragmanına göre ise Melis bu kez Gamze ile tartışma yaşayacak. Gamze’nin kendisine sesini yükselttiğini ifade eden Melis, durum karşısında kendisini savunmak isterken Gamze gelin adayının üzerine yürüyecek.


PERŞEMBE FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ...Kısmetse Olur 414. yeni bölüm fragmanında büyük kavga!


414. SON BÖLÜM İZLE


MELİS: BENİMLE AYRILIRSAN…


Kemal’in evden ayrılmasının ardından İlkay ile yeni bir ilişki yoluna giren Melis damat adayını tehdit edecek. İlkay’ın aklında ayrılık gibi bir karar olması halinde evdeki son günlerini geçireceğini iddia eden Melis, “Eğer benimle ayrılırsan yarın uçağa biner gidersin” ifadelerine yer verecek. Melis’in şok tepkisi karşısında oldukça şaşıran İlkay ise damat adaylarından yardım isteyecek.


GAMZE: İLKAY’IN BİR ÇOCUĞU VAR


Gelecek bölümde Melis ile kavga edecek olan Gamze ciddi bir itirafta bulunacak. İlkay’ın bir çocuğu olduğunu ve iki yıl önce ayrılık yaşadığını savunan Gamze diğer adayları açıklamalarıyla şaşırtacak. Enes ise Gamze’nin yaptığı çıkışlar sonrası iyi ki aralarında bir ilişkinin başlamadığını söyleyecek. Gamze’nin kendisinin ilişki teklifini kabul etmesi halinde yine de ondan ayrılacağını belirten Enes evde yaşananları onaylamadığını dile getirecek.


DAMAT ADAYLARI DA KIZACAK


Kızlar evinde yaşanan kavganın görüntülerinin damat adaylarına izletilmesiyle birlikte Emre Ubeyli “Yuh be” diyerek duruma tepkisini gösterecek. Bunun üzerine söze girmek isteyen Onur ise “Bir şey söyleyeceğim” diyecek.


KISMETSE OLUR’DA KİM GİTTİ?


"Dün gece gerçekleştirilen özel bölümde evdeki adaylar sonucun açıklanmasının ardından rahat bir nefes aldı. Akın'ın Adnan ve Didem'e sarılarak beklediği sonuçta zarftan "Eleme yok" notu çıktı. Seda Akgül, elenen isim açıklaması için bekleyen Akın'a "İstediğin olmadı Akın ama olsun, geçmiş olsun" diyerek evdeki adaylarla vedalaştı.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS