Kısmetse Olur yeni fragman 7 Ekim (Gökhan Rabia krizi) | Beklenen kavuşma

Kısmetse Olur yeni fragman 7 Ekim (Gökhan Rabia krizi) | Beklenen kavuşma

Kısmetse Olur yeni fragmanı 7 Ekim'de yayınlanırken; Rabia ile Gökhan Sara arasında gerginlik yaşanıyor. Gökhan sadece Rabia ile gerginlik yaşamıyor. Erkekler evinde Gökhan ile Adnan arasında "iletişim" sıkıntısı meydana geliyor. Semih'in annesi eve geliyor. Semih ile Hazal ilişkisini tamir etmek isteyen Semih'in annesini ne bekliyor? Kısmetse Olur'un son fragmanı Kanal D tarafından yayınlandı.

Kısmetse olur 247'inci bölümü son fragmanı dün yayınlandı, 7 Ekim'de, saat 12:30'ta Kanal D'de yayınlanacak. Son fragmanda Rabia'nın Gökhan için "Sen nasıl bir adamsın acaba ya?" demesi Rabia ile Gökhan arasındaki gerginliği gösteriyor. Gökhan'ın Rabia'ya cevabı sert oluyor: Bir daha böyle sekiz tane damat adayı var deme yani... Gerginlikten sonra Gökhan ile Adnan arasında iletişim sıkıntısı yaşanıyor. Rabia ile yaşadığı son durumdan sinirlenen Gökhan, Adnan'ın sohbet isteğine karşı "Şu an benimle muhattap olma tamam mı bak! Harbi şu an sinirliyim..." demesine karşın Adnan nasıl bir cevap verecek? Son günlerde Semih ile Hazal arasında "Nazlı" krizi yaşanıyordu. Bu durumdan oldukça rahatsız olan Semih'in annesi eve geliyor. Hem Hazal hem de oğlu Semih ile görüşen anne sonunda Semih ile Hazal'ı barıştırıyor. Kısmetse Olur son fragmanı ve içeriğine video aşağıda yer almaktadır.


 KISMETSE OLUR SON FRAGMANI 7 EKİM İZLE


Haftanın finalinde neler yaşanmıştı?


Yarışmadan ayrılan Serap'ı Aykut teselli etti.Serap'ın gözyaşları üzerine Seda Akgül, Serap sakinleşince vedalaşarız açıklamasında bulundu. Evin erkek yarışmacılarından Aykut, Serap'ın yanına gelerek onu yatıştırmaya çalıştı. Aykut'ın ağlama deyişine Serap kendini tutamadı. Aykut "benim için de kötü" demesinden sonra Serap daha kötü oldu. Aykut'un "belki dışarıda birisine aşık olacaksın" dedikten sonra Serap, Aykut'tan ayrılmak istemediğini söyledi


Serap'ın gidişinden sonra evde yaşanan büyük sürpriz: Arif Can


Kısmetse Olur evinde sürpriz damat adayı Arif Can, gelin adayları ile tokalaştıktan sonra, sohbet başladı. Yeni damat adayı Arif Can, 26 yaşında. Bursa’da yaşıyor. İşletmeci. Gelin adaylarından Rabia için geldiğini söylüyor. Şimdiden Gökhan ve Semih’in ters tepkisiyle karşı karşıya kalıyor.


Yeni gelin adayı Nazlı


Eve yeni gelin adaylarından Nazlı, erkekler üzerinde oldukça dikkat çekti. Merdivenler inerken Nazlı, erkekler tarafından Aykut'un "iyiymiş" sözü gülümsemelere sebep oldu. Yeni gelin adayı Nazlı Ceylan, ana okulu öğretmenliği okuyor. İstanbul’da yaşıyor. Annesinin beğendiği 3 aday var; Semih,Aykut ve Gökhan… Kendi adayının da bunlardan biri olduğunu söylüyor.YENİ GELİN NAZLI'NIN ERKEKLER EVİNE GELMESİ


Nazlı'nın oturur oturmaz, erkekler tarafından "heyecanlı" sözlerini tasdik eden yeni gelin adayı, erkek adaylara kendini tanıttı.


 10 bin liralık ödül: Evin erkek adaylarından Adnan,  bu haftanın 10 bin liralık ödülün sahibi oldu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS