Kurtlar Vadisi Pusu 294. Bölüm'de Nefesler Tutuldu! Kanal D

A A

05.05.2016 - 20:10 Son Güncelleme:

Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Bölümüyle Bu akşam Kanal D ekranlarında hayranlarının karşısına çıkacak. Kurtlar Vadisi Pusu 294 . Bölüm fragmanı ve canlı yayını izlemek için haberimizde kalınız.Kurtlar Vadisi Pusu 293. Bölüm'de; Polat Alemdar, Halil’den hücre evinin adresini istiyor. Peki, Polat oraya vardığında nasıl bir manzarayla karşılaşacak? Türkiye’nin çizgisinin kader çizgisi olduğunu söyleyen Yasin Komutan, silahtan daha etkili bir planla operasyon hazırlığı yapıyor! Kurtlar Vadisi Pusu 294. Bölüm Kanal D ekranlarından canlı izlemek için haberimizde ki linke tıklayınız.

Kurtlar Vadisi Pusu 294. Bölüm'de Nefesler Tutuldu! Kanal D

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin son bölümünde neler yaşlanacak? Kanal D ekranlarının en popüler dizisi Kurtlar Vadisi Pusu her perşembe akşamı kendi gününde ve kendi saatinde start alacaktır. Polat, izinsiz silah tüccarlığı yapanları yakın takibe alıyor! Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümüyle Perşembe 20.00'de Kanal D'de!

Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonda 294. bölüm ile ekranlara gelecek. Türkiye'nin en uzun dizilerinden olan Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonu ile yine hayranlarını ekran karşısına getirecek. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanına cnnturk.com üzerinden ulaşabilirsiniz. 

KURTLAR VADİSİ PUSU 294. BÖLÜM CANLI KANAL D İZLE

KURTLAR VADİSİ PUSU 294. SON BÖLÜM ÖZETİ;

Polat, parçaları birleştirip Anadolu’nun izini bulabilecek mi? Polat, kendini patlatmak üzere olan canlı bombayı durdurulabilecek mi? Gölge Lazkiye’den İstanbul’a uyuşturucu sevkiyatını kendi keşfettiği bir yol üzerinden yapmayı planlarken, Rusya’dan gelen sürpriz ne olacak? Anadolu’nun Gölge’ ye kurduğu tuzak işe yarayacak mı? Polat, parçaları birleştirip Anadolu’nun izini bulabilecek mi? Finalinde büyük bir sürprizle de karşılaşacağımız Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü ile kendi gününde, kendi saatinde Kanal D’de!

Geçen Bölümde neler yaşanmıştı?

Kurtlar Vadisi Pusu 293. Bölüm'de; Polat Alemdar, Halil’den hücre evinin adresini istiyor. Peki, Polat oraya vardığında nasıl bir manzarayla karşılaşacak?
Türkiye’nin çizgisinin kader çizgisi olduğunu söyleyen Yasin Komutan, silahtan daha etkili bir planla operasyon hazırlığı yapıyor!

GEZMEDİĞİ KANAL KALMADI

Show TV ekranlarında yayın hayatına başlayan ardından Kanal D, ATV, Star TV, TNT gibi kanallarda yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu geçtiğimiz sezon yeniden Kanal D ekranlarına dönüş yapmıştı. Çok kanal dolaşması ile bilinen Vadi'nin önümüzdeki sezon hangi nerede yayınlanacağıyla ilgili bir iddia ortaya atıldı. Medya kulislerinde dolaşan iddiaya göre; reyting rekortmeni dizi önümüzdeki sezon Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam edecek.

KANAL D KAÇIRMAK İSTEMİYOR

Bu sezon birçok yeni dizi ile izleyici karşısına çıkan, ancak bir türlü istediği başarıyı yakalayamayan Kanal D yöneticilerinin kanalın tek izlenen dizisi olan Vadi'yi elden kaçırmak istemediği ve önümüzdeki sezon için Pana Film ile bir ön anlaşma imzaladığı öne sürüldü.