Leon, Vatanım Sensin 37. bölüm fragmanında büyük risk alacak

  1. Ajanda
Leon, Vatanım Sensin 37. bölüm fragmanında büyük risk alacak
Leon, Vatanım Sensin 37. bölüm fragmanında büyük risk alacak

'Vatanım Sensin' yeni bölüm fragmanı Leon'un savaşı sonlandırmak adına büyük bir risk alacağını gösterdi. Vatanım Sensin 37. bölüm fragmanında yer alan bilgilere göre eline aldığı silahla komutanını vurmaya çalışacak olan Leon bu düşüncesini ilk kez Hilal ile paylaşacak. Okuduğu mektup sonrasında gözyaşları içerisinde kalan Hilal, Vatanım Sensin'in 37. bölümünde Leon'un öldürülebileceği endişesine kapılacak.

Vatanım Sensin son bölümde Hilal meselsinin aydınlığa kavuşması için herkes seferber olmuştu. 14 Aralık Perşembe günü ekranda olacak bölümde ise Leon bu kez herkesi şaşırtan planını açıklayacak. İşte Vatanım Sensin'de bu hafta yaşanan tüm olaylar...

VATANIM SENSİN 36. BÖLÜM ÖZETİ

Cevdet, Dağıstanlı’nın yerine getirilen kızı Hilal’i kurtarmayı başarabilecek mi? Kızı Hilal’e kavuşma fırsatı yakalayan Azize, karşısına çıkan engelleri aşabilecek mi? Simav’dan sonra Taşköprü’nün de kaybedilmesi, Dağıstanlı’yı deliye döndürür. Yunan Ordusu’na karşı kaybedilen topraklar, milli mücadele adına önemli kayıplar haline gelir. Yunan General Filippos, savaşta giderek güçlenmeye devam eder. Üstelik Efeler Meclisi’nde kendisine bilgi akışı sağlayan bir hain de yer almaktadır. Cevdet, Yunan General Filippos’un bir sonraki hamlesinin ne olacağını tahmin etmeye çalışırken, Dağıstanlı ile karşı karşıya gelirler.

Kızı Hilal’i kurtarabilmek için Dağıstanlı’nın yaşadığı yere gelen Cevdet, Eşref Paşa’nın gizli parolasını söyler. Dağıstanlı, duydukları karşısında şaşkınlığını gizleyemese de Cevdet’in kim için hizmet ettiğini anlamaya çalışır. Azize ile Tevfik’in yüzleşmesi ise gizli gerçeklerin ortaya çıkmasına sebep olur. Kendisini Yanık Efe olarak tanıtan Tevfik, Azize’nin başına gelenleri Cevdet’in bilmediğinin farkındadır. Milli mücadele adına saklı tutulmaya çalışıldığını öğrenen Tevfik, Azize’ye hiç beklemediği bir karşılık verecektir.

Hilal’i kaçıran Kerim, Dağıstanlı’nın gözüne girebilmek için her şeyi yapmaya hazırdır. Hilal’i kaçırdıktan sonra onunla evleneceğini belirten Kerim, Hilal’in büyük bir tehlikeye düştüğünün göstergesidir. Üstelik Dağıstanlı’nın yanında bulunan kadınlar da bunu planlamaktadırlar. Seher’in dile getirdiği bu plan, Azize’yi büyük bir şaşkınlığa iter.

Leon ise Hilal’in peşini bırakmaz. Bir an önce İzmir’e dönebilmesi için her yerde onu arayan Leon, Hilal’i kurtarabilmek adına kendisini ateşe atmaktan çekinmeyecektir.

Vatanım Sensin 37. bölüm fragman videosu sonrası gelecek bölümün yine heyecan dolu dakikalara neden olacağı ortaya çıktı.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Description $}
{$ item.Title $}
{$ item.Description $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS