Lindsay Lohan’ın sevgilisi olduğu iddia edilen Murat Aslan kimdir?

Lindsay Lohan’ın sevgilisi olduğu iddia edilen Murat Aslan kimdir?

Dünyaca ünlü oyuncu ve şarkıcı Lindsay Lohan ile aşk yaşadığı iddia edilen Murat Aslan geçtiğimiz günlerde ünlü isimle birlikte tatil yaparken görüntülenmişti. Geçtiğimiz yıllarda da yaşadığı aşklarla magazin gündeminde yerini alan Murat Aslan’ın yaşamı ise merak konusu oldu. Peki, Lindsay Lohan’ın sevgilisi olduğu iddia edilen Murat Aslan kimdir?

Murat Aslan’ın kariyeri Lindsay Lohan’la yaşadığı aşk sonrasında magazin gündemini takip eden kişiler tarafından araştırılmaya başlandı. İkilinin birlikte tatil yaptığı görüntülerin ortaya çıkmasının ardından Aslan’ın kim olduğu merak konusu olmuştu. İşte ünlü iş insanının kariyeri…

MURAT ASLAN KİMDİR VE NE İŞ YAPIYOR?

Murat Aslan Uludağ'daki bilinen bir hotelin sahibi ve ünlü bir nakliyat firmasının da yönetim kurulunda. 2005'te Deniz Akkaya ile birlikte olan Aslan daha sonra yaşanan olaylar nedeniyle ayrılık yaşamıştı. Akkaya, Aslan'ın kendisini dövdüğünü ve kulağını sağır ettiğini iddia ederek dava açmıştı. Murat Aslan 1 yıl hapis cezası almış bu da 9 bin TL para cezasına çevrilmişti.

Aslan'ın Deniz Akkaya'dan önce 2001 yılında başka bir manken ile de birliktelik yaşadığı öne sürülmüştü. 2009'da sosyetik iş insanı, Lotus İnşaat'ın ortaklarından Beyza Uyanoğlu ile Beşiktaş’taki Four Seasons Otel’de evlenen Aslan, bu evlilikten bir çocuk sahibi oldu. 20017'de 8 yıllık evliliklerini noktalama kararı alan çift anlaşmalı olarak boşandı. Aslan’ın şu sıralar dünyaca ünlü oyuncu ve şarkıcı Lindsay Lohan ile birlikte olduğu iddia ediliyor.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS