On Numara 11 Nisan 2016 Pazartesi Çekiliş Sonuçları Ve Kazanan Numaralar

On Numara 11 Nisan 2016 Pazartesi Çekiliş Sonuçları Ve Kazanan Numaralar

Bu haftanın merakla beklenen On Numara sonuçlar çekildi. 11 Nisan pazartesi günü çekilen 10 numara çekiliş sonuçları yayınlandı On Numara Çekiliş Sonuçları - 11 Nisan On Numara Kazanan Numaralar. Mpi ( Milli Piyango İdaresinin) her pazartesi düzenlediği On Numara çekilişi bu akşam yapılıyor. İşte 11 Nisan On Numara şanslı numaraları. On Numara şanslı numaralar ve kazanan bileti sorgulamak için haberimizdeki linke tıklayın. . Peki on numara çekilişi kazanan numaraları hangisi. On numara sonucları. On Numara 11 Nisan Sonuçları Mpi bilet sorgulama haberimizde...Her Pazartesi günü çekilen 10 numara çekiliş sonuçları 11 Nisan sonuçları ile birlikte akşam çekilecek çekiliş sonrasında belli olacaktır.

Bu haftanın merakla beklenen On Numara sonuçlar çekildi. 11 Nisan pazartesi günü çekilen 10 numara çekiliş sonuçları yayınlandı On Numara Çekiliş Sonuçları - 11 Nisan On Numara Kazanan Numaralar. Mpi ( Milli Piyango İdaresinin) her pazartesi düzenlediği On Numara çekilişi bu akşam yapılıyor. İşte 11 Nisan On Numara şanslı numaraları. On Numara şanslı numaralar ve kazanan bileti sorgulamak için haberimizdeki linke tıklayın. .  Peki on numara çekilişi kazanan numaraları hangisi. On numara sonucları. On Numara 11 Nisan Sonuçları Mpi bilet sorgulama haberimizde...Her Pazartesi günü çekilen 10 numara çekiliş sonuçları 11 Nisan sonuçları ile birlikte akşam çekilecek çekiliş sonrasında belli olacaktır. 


Oyunun Özellikleri
İdaremizce 06.08.2002 tarihinden itibaren yeni bir on-line Sayısal Oyun daha oynatılmaya başlatılmıştır.
On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.
İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür. Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.
On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,
Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler,
8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri,
10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlükçe ödenmektedir.
On Numara oyununda dağıtılacak olan ikramiye miktarı, o hafta elde edilen hasılattan belirlenmektedir. Çekilen numaraları bir grupta bilen çıkmaması halinde, bu grup için ayrılan ikramiye bir üst gruba ait ikramiyeye eklenmektedir. Ancak, çekiliş yapılan hafta 10 bilen çıkmaz ise bu grubun ikramiyesi bir sonraki hafta 10 rakamı bilenlere dağıtılmak üzere devredilmektedir.
On Numara oyununa 18 yaşından küçük olanlar katılamazlar, kazanan biletlere ikramiye ödenmesini isteyemezler.
On Numara oyununda, çekiliş tarihinden itibaren 1 (bir) yıl içinde ibraz edilmeyen ikramiyeler zaman aşımına uğrar ve ödenmez.
On Numara oyunundan elde edilecek gelir, İdaremizin diğer tüm oyunlarında olduğu gibi kanunlarla belirlenen faaliyetlere kaynak olarak aktarılmaktadır. Bunlar; Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu, Türkiye'nin Tanıtımı, Olimpiyat Oyunları ile Savunma Sanayii Destekleme Fonu'dur.


11 NİSAN ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS