Pınar Eliçe kimdir, kaç yaşında?

Pınar Eliçe kimdir, kaç yaşında?

Lerzan Mutlu ile "program" tartışması yaşayan Pınar Eliçe, gündemde aranan isimlerden oldu. Pınar Eliçe, 90'lı yıllarda aranan isim olurken, dizi, film projelerinde yer aldı. Son olarak müzik piyasasına giriş yapan Pınar Eliçe'nin biyografisi...

Dün, özel bir kanalda Lerzan Mutlu'nun sunduğu programa Yıldız Tilbe katıldı. Program sonrası Lerzan Mutlu ile Pınar Eliçe, kanalda karşı karşıya geldi. Her iki ünlünün tartışmasından çıkan kavgayı kanal çalışanları güçlükle yatıştırdı.

Kimdir?

1990'lı yıllarda birçok kez gündemde olan Pınar Eliçe, 1972 yılında Yugoslavya’da doğdu. 1987 yılında O Bir Melekti, Son Gün Son Gece, Kuzgun ve Şeytan Sofrası gibi sinema ve dizi projelerinde yer aldı. 1997 yılında Duydun Mu, 2000 yılında Alabora ve 2008 yılında Olur mu Olur isimli albümleri ile müzik severler tarafından uzun süre takip edilmiştir.

pınar eliçe kimdir

Televizyon dünyasından neden uzaklaştı?

Pınar Eliçe, 2008 yılında eşi Çetin Çapan'dan boşandıktan sonra kayıplara karışmıştı. Pınar Eliçe daha önce verdiği bir söyleşide mesleği bırakmasına dair şunları söylemişti: "Ben hiçbir zaman şöhretin esiri olmadım. Evliliğimde alışverişimi kendim yapıyordum. İnsanlar beni gördüklerinde yadırgıyorlardı. Evde tuvaletleri bile ben temizlerdim. Ev kadınlığı çok zor. Keşke bir işim olsaydı, sabah çıkıp akşam eve gelseydim."

Lerzan Mutlu ile tartışması

Lerzan Mutlu'nun dün yayınlanan programın konuğu Yıldız Tilbe'ydi. Tilbe'yle program yaptıktan sonra çıkışta kanalın koridorlarında Pınar Eliçe'yle karşılaşan Lerzan Mutlu, kendi program konuğunun daha iyi olduğunu söyleyerek "Kıskananlar çatlasın" dedi. Bunun üzerine Pınar Eliçe de Lerzan Mutlu'ya karşılık verdi. Hızla tırmanan ağız kavgası karşısında Yıldız Tilbe ne yapacağını şaşırıken, taraflar birbirinin üzerine yürüdü. Lerzan Mutlu'nun bu sırada Pınar Eliçe'ye "Koca g....." diye bağırdığı, Eliçe'nin da ağır yanıtlar verildiği duyulduğu kavga kanal çalışanlarının araya girmesiyle güçlükle yatıştırıldı.

Pınar Eliçe haberleri

Pınar Eliçe'nin programı neden sona erdi?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS