Reyting sonuçları 14 Kasım: Ufak Tefek Cinayetler mi, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kadın dizisi, Tutsak ve Ufak Tefek Cinayetler 14 Kasım reyting sonuçlarında günü ilk sırada tamamlayabilmek için yeni bölümlerini diziseverlerin beğenisine sundu. Her salı büyük mücadelenin yaşandığı reytinglerde dizilerin yanı sıra televizyon programları da sıralamaya girebilmek için yarıştı. Peki, dizilerin son bölümlerinde neler yaşandı ve total sonuçlar nasıl şekillendi?14 Kasım reyting sonuçları yayıncı kuruluşların projelerinin aldıkları sıralamaları ortaya çıkardı.
Kanal D'nin sevilen dizisi Tutsak dün akşam son kez takipçilerinin karşısına çıkarken Elif'in düğün görüntüleri diziye damga vurdu.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde ise kendisini cezaevinde ziyaret eden Meryem'e saldırılar düzenleneceği konusunda uyarılarda bulunan Hızır Çakırbeyli'nin haklı olduğu bir kez daha ortaya çıktı.
Ufak Tefek Cinayetler'in son bölümünde Merve'nin cenaze törenine ait görüntülerin yer alması şaşkınlık yaratsa da bölümün ekrana gelmesinin ardından genç kadının yaşadığı ortaya çıktı.
Kadın dizisinin son bölümünde ise Şirin'in anlattıklarına inanan Hatice, Bahar'a karşı bir tavır almış torunlarına bile soğuk davranmaya başlamıştı.
İşte total sonuçlar ve sıralamaları...
AB sonuçları ve elde edilen puanlar...
ABC1 sonuçları ve sıralamaları...
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS