Seda Akgül’ün yeni programı 4 Kadın Zamanı ne zaman başlayacak?

Seda Akgül’ün yeni programı 4 Kadın Zamanı ne zaman başlayacak?

TV8’de yer alan “Gel Konuşalım” isimli programdan ayrılan Seda Akgül’ün 4 Kadın Zamanı adlı programda yeniden takipçileriyle buluşacağı bilgisi paylaşılmıştı. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan projede Seda Akgül’e eşlik edecek olan isimler de ortaya çıktı. Peki, 4 Kadın Zamanı adlı program ne zaman başlayacak ve programın formatı ne olacak?

4 Kadın Zamanı tanıtım videosu Kanal D izleyicisinin beğenisine sunuldu. Hafta içi her sabah ekrana gelecek programda Seda Akgül’e Hande Ataizi, Derya Tuna ve Eylül Öztürk de eşlik edecek. 13 Ağustos 2018 Pazartesi günü başlayacak programda gündeme dair önemli durumlar değerlendirilecek. İşte 09:30’da ekranlara gelecek 4 Kadın Zamanı’nın ilk tanıtımı…

Kanal D’den yeni program ile ilgili yapılan açıklama ise şöyle; Seda Akgül, Derya Tuna, Eylül Öztürk ve Hande Ataizi'nin yer aldığı 4 Kadın Zamanı, 13 Ağustos Pazartesi'den itibaren hafta içi her sabah canlı yayınla 9.30'da Kanal D'de! Artık güne 4 Kadın Zamanı ile merhaba diyeceksiniz!

4 KADIN ZAMANI SUNUCUSU EYLÜL ÖZTÜRK KİMDİR?

Eylül Öztürk, 4 Haziran 1986 tarihinde Balıkesir'de doğmuştur. Annesi öğretmen olan Eylül Öztürk ilkokulu Gölcük ve İstanbul'da okudu. AnnesiBelçika'ya öğretmen olarak gönderilince ortaokulu Belçika'da okudu. Bu sayede Flemenkçe, İngilizce ve Fransızca öğrendi. Bu sırada da Belçika'nın yerel bir tiyatro grubu seçmelerine katıldı ve 5 yıl boyunca bu grupla beraber çeşitli oyunlarda rol aldı. Sosyal medyada paylaştığı videolarla fenomen olan Öztürk kariyerine yine ekran önünde devam edecek.

Yer Aldığı Yapımlar :

  • Beyaz Show (Skeçler)
  • Tipsizler (Konuk oyuncu)
  • Üstün Dökmen ile Yaşama Yerleşmek (Başrol)
  • Kim O (Konuk Oyuncu)
  • Benzemez Kimse Sana (Yarışmacı)
  • 2015 - Yusuf Yusuf (Neriman) (Sinema Filmi)
  • 2014 - Tut Sözünü (Sinema Filmi)
  • 2014 - Azem: Cin Karası (Sinema Filmi)
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS