Son bölümün ardından Meleklerin Aşkı 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Son bölümün ardından Meleklerin Aşkı 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Meleklerin Aşkı yeni bölüm fragmanı dizideki yanlış anlaşılmaların bu hafta devam edeceğini gösterdi. Melek’in gerçekleri öğrenmesi için elinden geleni yapan Yağmur’un bu konuda başarılı olup olamayacağı ise gelecek bölümde ortaya çıkacak. Peki, Meleklerin Aşkı 3. bölümde Yağmur’la Deniz meselesi açığa çıkacak mı?

Meleklerin Aşkı fragman videosu eve giren tarantulanın ahaliyi zor duruma düşüreceğini gösterdi. Evdeki gizli kameranın kendilerini görüntülediğinden habersiz olan ev halkı beklenmedik sonuçlarla karşılaşacak. İşte Meleklerin Aşkı dizisinin yeni bölümünde yaşanacaklar ve gelecek bölümün tanıtımı…

MELEKLERİN AŞKI FRAGMAN VİDEOSU

MELEKLERİN AŞKI 2. BÖLÜM ÖZETİ

Yağmur, Deniz’le birlikte yakalanmış, Melek’i kendine âşık etme planı daha başlamadan bitme noktasına gelmiştir. Bu yüzden Melek’e bir an önce gerçekleri anlatmalıdır. Fakat bir sorun vardır ki, gerçekleri o da bilmemektedir. Çünkü geceye dair hiçbir şey hatırlamamaktadır. O gece yaşananları bilen tek bir kişi vardır, o da Deniz’dir. Deniz de gerçekleri menfaatleri doğrultusunda maniple edecektir. Yağmur’un kendisi bile Deniz’le sevgili olduğuna nerdeyse inanacaktır. Yağmur bu duruma daha fazla dayanamaz. Şartları lehine çevirmek için harekete geçecektir ki Rukiye’nin verdiği akılla, işlerin iyiden iyiye sarpa sarmasına neden olur.

MELEKLERİN AŞKI OYUNCULARI İÇİN TIKLAYINIZ…

Yağmur, yine bir yanlış anlamanın ve entrikanın içine düşmüştür. Yağmur bu badireyi de atlatır. Tüm yanlış anlaşılmalardan, Deniz’in ahtapot gibi saran kollarından nihayet kurtulmuştur. Artık herkes Yağmur’la Deniz’in sevgili olmadığına emindir. Evde şimdilik sular durulmuşsa da Necmettin ikna olmamıştır. Evinin koridorlarında yaşanan trafiğe el koymaya karar verir. Kapalı kapılar ardında yaşananları ortaya çıkaracaktır. Bunun için de eve gizli kamera taktırır. Tabii ki bunun ilk kurbanı da Yağmur olur. Yağmur, kameralara ve Necmettin’e öyle bir şekilde yakalanır ki artık ne yapsa da kendini aklamayı başaramayacaktır.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS