Söz 25. bölüm fragmanı: Ali Haydar'dan sevindirici haber geliyor

Söz 25. bölüm fragmanı: Ali Haydar'dan sevindirici haber geliyor

Yeni bölüm fragmanı 'Söz' dizisinde tüm ekibin Ali Haydar'ı karşılayarak emekleri için teşekkür edeceklerini gösterdi. Son bölümde timi etkisiz hale getirebilmek için bombalı araçla saldırı düzenlemeye çalışan terör örgütü üyeleri Yavuz tarafından son anda fark edilmişti. İşte Söz'ün 25. bölüm fragmanı ve Çolak'sız o görüntüler...

Söz son bölümde Yavuz herkesi heyecanlandıran bir açıklama yapmış ve ve saldırının engellenmesinde büyük rol oynamışt. Bataklık sahnesi ise dizinin takipçilerini heyecanlandırırken Keşanlı’nın ölümle burun buruna gelmesi timdeki diğer askerleri harekete geçirmişti. Söz 25. bölüm fragmanı ise Bahar ve Yavuz arasında romantik dakikaların yaşanacağını gösterdi.

SON BÖLÜMDEKİ ÖZEL VİDEOLARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

SÖZ 24. BÖLÜM ÖZETİ

Konsolosluğu ele geçirmek isteyen teröristler bombalı araç ile eylem hazırlığı yapacaklar. Bölgeyi korumakla görevli olan Yavuz Üsteğmen ve silah arkadaşları ise eylemin yapılacağı aracı erkenden fark edecek. Aracı süren teröristi etkisiz hale getirmek için ateş açacak olan tim aracın bölgeye girişini engellemeye çalışacak. Öte yandan Bahar, telefonda aldığı kötü haberle yıkılacak. Bombalı aracın time ve konsolosluğa zarar verip veremeyeceği ise gelecek bölümde ortaya çıkacak.

Yayıncı kuruluş ve yapımcı firmanın gelecek bölümle ilgili yaptığı açıklama ise şu şekilde; Çolak, Tim’in sınırı geçmesine izin vermemek için harekete geçer... Agâh’ı yakalamayı başaran Tim’in bir sonraki hedefi onu güvenli bir şekilde Türkiye’ye getirmektir. Sınır ötesinde, Ortadoğu’nun en tehlikeli bölgelerinden birinde olan Tim için zorlu bir yolculuk başlayacaktır. Büyükelçi ve Çolak, Agâh’ı geri almanın planlarını yapmaktadır. Bölgedeki tüm adamlarını toplayan Çolak, Tim’in sınırı geçmesine izin vermemek için harekete geçer. Kamptaki mültecilerde ortaya çıkan bazı belirtiler Bahar’ı ciddi bir tehdidin ortasında bırakırken Eylem ise verdiği kararların bedelini ağır bir şekilde ödemek zorunda kalır. Çolak ve adamları Tim’in sınırı geçmemesi için elinden geleni yapar. Onun bu hamlesini savuşturmak isteyen Yavuz ve Tim, Türk Büyükelçiliğine ulaşmaya çalışır. Fakat Çolak kolay vazgeçmeyecektir. Sınır ötesindeki bu Türk toprağı, korunması gereken bir kaledir artık.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS