Son bölümde Söz dizisinde neler oldu? (Söz 36. bölüm izle)

  1. Ajanda
Son bölümde Söz dizisinde neler oldu? (Söz 36. bölüm izle)
Son bölümde Söz dizisinde neler oldu? (Söz 36. bölüm izle)

Söz dizisi yeni bölüm fragmanı için geri sayım devam ederken 36. bölümde yaşanan kavgalar diziye damga vurdu. Bahar'ın babası ile ilgili sırlara sahip olan Yavuz "Gerçekleri öğrenmek istemezsin" diyerek kız arkadaşını uzaklaştırmaya çalışmıştı. Peki, Söz'ün yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak ve Yavuz'a neler olacak?

Söz son bölümde Bahar'ın ani çıkışları Yavuz'u çileden çıkarmıştı.  Timde yaşanan gerilim dolu dakikalarda Yavuz, içinde bulundukları problemleri Bahar’a anlatmış Bahar ise kendisine destek olmaya devam etmişti. Söz yeni bölüm fragmanının ise cuma günü yayınlanması bekleniyor.

SÖZ FRAGMAN VİDEOSU VE 36. BÖLÜM ÖZETİ

Yavuz’un başına gelen talihsiz olaylar nedeniyle Bahar tedirgin olmuş ancak erkek arkadaşının kendisinden bir şeyler sakladığının farkına varmıştı. Son buluşmalarında sahip olduğu şüpheleri Yavuz’la paylaşan Bahar tüm gerçekleri öğrenmek istediğini ifade edecek. Yavuz ise “Emin ol öğrenmek istemezsin” diyerek odadan ayrılmaya çalışacak. Yavuz’u engellemek için şiddet kullanmak isteyen Bahar ise beklemediği bir tepki ile karşı karşıya kalacak. Öte yandan Eylem ve erkek arkadaşı uzun zaman sonra yine bir araya gelecek. Birlikte operasyona katılan ikili heyecanlı dakikalar yaşayacak.

SÖZ DİZİSİ 5 MART ÖZETİ

Yayıncı kuruluşun yeni haftada takipçilerinin beğenisine sunacağı bölümle ilgili yaptığı özet açıklama ise şöyle; Çolak büyük bir veda sürprizi için hazırlık yapıyor... Derman’ın kurduğu tuzaktan kurtulan Tim’i yeni bir görev bekliyordur. Yolun sonuna geldiğini anlayan Çolak gösterişli bir veda için çalışmaya başlar. Büyükelçi, Agah ve Yavuz’u öldürmek için kanlı bir plan yapar. Ancak Tim bu planı bozmaya yemin eder. Çolak için artık yolun sonu yaklaşmaktadır.

Tim, Çolak’ı ele geçirmenin gururunu yaşarken, Derman yeni ve daha büyük bir tehlike olarak sahne alır. Babasının gerçek kimliğini ve ölümüyle ilgili büyük sırrı öğrenen Bahar için Yavuz’la olan ilişkisi bambaşka bir hal alacaktır. Verilen uyuşturucunun etkisiyle psikolojisi bozulan Nazlı ise hem kendisinin hem de başkalarının hayatını tehlikeye atmak üzeredir.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS