Söz dizisi sezon finali izle! (Son bölümde Yavuz'un öldü mü?)

Söz dizisi sezon finali izle! (Son bölümde Yavuz'un öldü mü?)

Söz sezon finali Yavuz'un kendisine ait cenaze törenini gizli bir şekilde takip ettiğini gösterdi. Geçtiğimiz haftalarda ağır yaralanan Bahar’ı hastaneye götürmek için elinden geleni yapan Yavuz Üsteğmen büyük mücadelesine bu hafta da devam etti. Peki, Yavuz’un çabası Söz dizisinin sezon finalinde Bahar’ı kurtarmaya yetti mi?

Söz son bölümde Yavuz'un yaşadığının ortaya çıkması dizinin takipçilerini oldukça sevindirdi. Başlarına gelen olaylardan kurtularak rahat bir nefes almak isteyen Yavuz, Bahar’ın yaralanmasının ardından büyük panik yaşadı. İşte Söz’ün 11 Haziran akşamı ekranda olan bölümünde yaşananlar ve sezon finaline ait tanıtım videosu…

SÖZ DİZİSİ SEZON FİNALİ İZLE

Yavuz, yaralanan Bahar’ı hastaneye yetiştirmek için var gücüyle uğraşırken tim Derman’ın peşine düşmüştür. Derman yurtdışına kaçmak için hazırlık yaparken ölümle pençeleşen Bahar’ın acısıyla Yavuz artık bambaşka bir yola gireceğini anlamıştır. Merve’nin ardından Bahar’ı da kaybetme ihtimali bile Yavuz’u kahreder. Yavuz onu bu halde gördüğünde yapmak istediği tek bir şey vardır. Derman’ı bulmak. Derman tam kurtuldum zannederken, artık üniformasıyla birlikte hayatını da vermeye hazır olan Yavuz hiç beklemediği bir anda onun karşısına çıkar. Tam o sırada Yavuz’un aldığı haber namlunun ucundaki Derman’la birlikte herkesi şok edecektir.

SÖZ SON BÖLÜM ÖZETİ

Torpidonun fırlatılmasıyla ölümle burun buruna gelen Bahar, Su, Nazlı ve Güler’i kurtarmak için Tim’in sadece birkaç saati vardır. Aksi bir durumda geminin imha edilmesi gerektiği için bu durum onların sonu olacaktır. Artık sadece Derman’ın kontrolünde olan büyük terör eyleminin şehirlerdeki yapılanmasını çökertmek için Ataşe’den edinilen bilgiyle Eylem, Avcı ve Aşık harekete geçerken, Tim’in kalanı da Erdem önderliğinde ortak bir operasyonla ülke sularında seyreden bomba yüklü gemiye çıkartma yapar. Derman, büyük terör eylemini gerçekleştirmek için artık son dakikalara girdiğinde hem milyonlarca vatandaşımızın hayatı hem de Bahar, Su, Nazlı ve Güler’in hayatı Tim’in başarılı olmasına bağlıdır.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS