Survivor 2018 yarı finalisti Anıl Berk Baki kimdir? (Survivor Anıl kaç yaşında ve nereli?)

  1. Ajanda
Survivor 2018 yarı finalisti Anıl Berk Baki kimdir? (Survivor Anıl kaç yaşında ve nereli?)
Survivor 2018 yarı finalisti Anıl Berk Baki kimdir? (Survivor Anıl kaç yaşında ve nereli?)

Anıl Berk Baki Survivor yarışmacıları arasına katılmasının ardından performansı en çok merak edilen kişilerden oldu. Gönüllüler takımında bulunan milli sporcular içerisinde yerini alan Anıl’ın  performansı ise programın takipçileri tarafından övgü toplamaya devam ediyor. Peki, bu sezonun iddialı isimleri arasında bulunan Survivor Anıl kimdir ve kaç yaşında?

Survivor Anıl tam adıyla Anıl Berk Baki gönüllüler takımı kadrosunda takım arkadaşları tarafından elenme adayları arasına dahil edildi. Yarışma öncesi yaptığı açıklamada milli yelkenci olduğunu duyuran Anıl aynı zamanda cross-fit sporu ile de uğraştığını duyurdu. İşte “Survivor Anıl Berk Baki kimdir?” sorusunun yanıtı ve yarışmacı hakkında elde edilen ilk bilgiler…

SURVİVOR 2018 ANIL BERK BAKİ KİMDİR?

Milli yelkenci olan Anıl, 26 yaşındadır. Yelkenle uğraşması nedeniyle dayanıklılığı oldukça fazla olan Anıl’ın cross-fit sporu ile uğraşması dayanıklılığını arttıran bir başka etken olmuş. Yarışma içerisinde performansı en çok merak edilen isimler içerisinde bulunan Anıl’ın cross yarışmaları için hazırlıklarını sürdürdüğü bu nedenle formunun yerinde olduğu bilgisi paylaşıldı. Yarışma öncesinde çekindiği hiç kimsenin olmadığını ifade eden gönüllüler takımı yarışmacısı hedefinin şampiyonluk olduğunu belirtti. Kupayı almak istediğini söyleyen Anıl’ın ağırlık kaldırırken çekilen görüntüleri ise sosyal medyada gündem oldu.

SURVİVOR 2018 YARIŞMACILARI İÇİN TIKLAYINIZ...

İşte sporcu kimliği ile ön planda olan Anıl’la ilgili yarışma başlamadan  önce yapılan o açıklama; 1991 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim Bölümü mezunu Anıl Berk Baki Yelken sporu ile ilgilenmekte aynı zamanda Milli sporcudur. Bunun dışında Crossfit antrenörü olarak spor yaşantısını sürdürmektedir. Yelken ve crossfit dışında uzun süre amerikan futbolu, voleybol ve atletizm ile ilgilenmiştir. Anıl Berk Baki baba tarafından aslen Trabzon'ludur.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS