Bu hafta Survivor'da kim elendi? (Son bölümde gönüllülerden kim gitti?)

Bu hafta Survivor'da kim elendi? (Son bölümde gönüllülerden kim gitti?)

"Survivor kim elendi?" sorusu son bölümde Acun Ilıcalı'nın noter onaylı sonuçları açıklamasının ardından yanıt buldu. Emre, Melih ve İpek'in eleme potası içerisinde olduğu haftada adadan gönderilen isim oldukça şaşırttı. Yeni sezonda ilk kez pazartesi günü yayınlanan Survivor'ın reyting sonuçlarında Söz ve Çukur dizilerinin altında kalması ise dikkatlerden kaçmadı.

"Survivor kim gitti?" sorusu gönüllüler takımından adaya veda eden ismin açıklanmasıyla birlikte yanıt buldu. All Starlar'a karşı mücadele eden gönüllülerde yer alan Emre, Melih ve İpek'in aday olduğu gecede adadan elenen isim Emre oldu. 

SURVİVOR'DEN ELENEN İSİM EMRE NELER SÖYLEDİ?

Elenmesinin kesinleşmesinin ardından açıklamalarda bulunan Emre "Geldiğim süre boyunca çok güzel anlar geçirdim. Çok şey öğrendim. Gitmem gerekiyorsa bunun sebepleri vardır. Umudumu asla kaybetmeyeceğim. Her şey için çok teşekkür ederim. Sorun yok..." ifadelerini kullandı.

POTADA KİMLER VARDI?

Oylama sonucunda ilk eleme adayı belli oldu. Oylamada İpek (6), Emre (2) yazıldı ve ilk aday İpek oldu. Bireysel dokunulmazlık sahibi Cumali ikinci adayı Melih olarak belirledi. En iyi performansa sahip Anıl ise Emre dedi ve üçüncü aday da belirlendi.

SURVİVOR 5 MART ÖZETİ

Zaman ilerledikçe açlık seviyesi artan yarışmacılar ödülün sahibi olabilmek için parkurda önemli bir efor sarf edecek. Dokunulmazlıkta aldıkları başarısız sonuçlarla birlikte karışmaya başlayan gönüllülerde Cumali’den sonra hedef olan bir başka isim de Anıl Berk Baki olacak. Takımdaki bazı yarışmacıların performanslarının çok kötü olduğunu ifade eden Anıl ise bu yarışmacıların adada yeri olmadığını söyleyecek.

SURVİVOR YAĞMUR BANDA KİMDİR?

1998 yılında İzmir'de dünyaya geldi. Genç yaşına rağmen sporda deneyimli ve başarılıdır. İzmir Büyükşehir Belediyesi Taekwondo takımında yer almaktadır. Yağmur Banda'nın en büyük başarısı 2012 yılında 55 kiloda kazandığı Taekwondo Türkiye şampiyonluğudur. Banda'nın babası Hamit Banda annesi ise Deniz Eryılmaz Banda'dır. Taekwondo'nun dışında birçok spor dalıyla uğraşan yarışmacı özellikle yüzme sporunda beceri sahibidir. 2006 yılında Taekwondoya başlayan Yağmur Banda 11 yıldır bu spor ile uğraşmaktadır.

SURVİVOR ANIL BERK BAKİ KİMDİR?

1991 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim Bölümü mezunu Anıl Berk Baki Yelken sporu ile ilgilenmekte aynı zamanda Milli sporcudur. Bunun dışında Crossfit antrenörü olarak spor yaşantısını sürdürmektedir. Yelken ve crossfit dışında uzun süre amerikan futbolu, voleybol ve atletizm ile ilgilenmiştir. Anıl Berk Baki baba tarafından aslen Trabzon'ludur.

 

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS