Survivor yeni bölüm fragmanı (12 Haziran 2018 Salı 96. bölümde adalar birleşiyor)

Survivor yeni bölüm fragmanı (12 Haziran 2018 Salı 96. bölümde adalar birleşiyor)

Survivor 2018 yeni bölüm fragmanı yarışmacıların takım halinde son kez dokunulmazlık oyunu oynadıklarını gösterdi. Yeni sisteme geçilen yarışma programında dokunulmazlık oyunu öncesi ünlüler ve gönüllülere konuşma yapan Ilıcalı artık dokunulmazlığın bireysel olacağını ifade etti. Öte yandan adaların da birleştiğinin altını çizen Ilıcalı, Survivor 2018 yarışmacılarını oldukça şaşırttı.

Survivor fragman videosu adada her şeyin yeni baştan yazılacağını gösterdi. Adaların birleşeceği dokunulmazlığın bireysele döneceği programda artık herkes kendisi için yarışacak. Peki, yeni sistemin ilk kurbanı kim olacak? İşte Survivor 2018’in 12 Haziran’daki yeni bölümünde yaşanacak tüm gelişmeler…

SURİVOR FRAGMAN VİDEOSU

SURVİVOR 2018’DE BU HAFTA KİM GİTTİ?

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği yarışmada her haftanın ilk günü olduğu gibi eleme heyecanı yaşandı. Mustafa Kemal, Turabi ve Merve'nin yer aldığı eleme potasından bir kişi, gecenin sonunda adasından ve arkadaşlarından ayrılmak zorunda kaldı. Bu hafta elenen isim yarışmaya sonradan dahil olan Mustafa Kemal Kurt oldu. Bu sonucun ardından finale kısa bir süre kala ünlüler takımı bir kişi daha eksildi ve oyun bireysel performansa döndü.

SURVİVOR MUSTAFA KEMAL KURT KİMDİR?

Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümü mezunudur. Yaşamını İstanbul'da sürdüren Kurt, profesyonel Rugby oyuncusudur. Aynı zamanda Türk Rugby Milli Takımı'nın kaptanı ve 8 yıllık oyuncusu olan Mustafa Kemal, Rugby'nin yanı sıra Crossfit sporuyla da ilgileniyor. Crossfit alanında uluslararası müsabakalarda yer alan Kurt, Survivor 2018’de performanslarını sergilemeye devam edecek.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS