Survivor yeni bölüm fragmanı (13 Haziran 2018 Çarşamba 97. bölüm)

Survivor yeni bölüm fragmanı (13 Haziran 2018 Çarşamba 97. bölüm)

Survivor 2018 yeni bölüm fragmanı “Bil Bakalım” oyunu sonrasında adada eleme heyecanının yaşanacağını gösterdi. Yeni sisteme geçilmesinin ardından ilk kez elemenin yapılacağı yarışma programında Hakan, Merve ve Sema ilk eleme adayları oldu. Peki, 13 Haziran akşamı ekranda olacak Survivor 2018’de yarışmacıları neler bekleyecek?

Survivor fragman videosu yeni sistemin ilk kurbanının bu akşam ortaya çıkacağını gösterdi. Oyunun bireysel performansa döndüğü ve yarışmacıların artık kendileri için parkura çıktığı oyunda ilk eleme adayları ortaya çıktı. İşte Survivor 2018’in yeni bölümünde yaşanacak gelişmeler ve ‘Bil Bakalım’ oyunundan güldüren o görüntüler…

SURVİVOR FRAGMAN VİDEOSU

SURVİVOR YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Bireysel oyuna geçilmesinin ardından 3 eleme adayının belirlendiği yarışma programında Hakan, Merve ve Sema üçlüsünden birisi yarışmaya veda edecek. Yeni sistemde bireysel performansların ön plana çıkacağı yarışma programında adalar da birleşti. Bil Bakalım oyunu ile stres atacak olan yarışmacılar ardından da programa veda edecek ismi öğrenecekler.

SURVİVOR’DA BU HAFTA KİM GİTTİ?

Haftanın ikinci dokunulmazlığını da kaybeden ünlüler takımı arasında yapılan ada konseyinde Merve, en çok oyu olarak takım arkadaşları tarafından eleme potasına gönderildi. Bu hafta yapılan dokunulmazlık oyunları ve eleme konseylerinin ardından, ünlüler takımından Mustafa Kemal Kurt, Turabi Çamkıran ve Merve Aydın eleme potasına çıktı. Bu üç isimden biri 11 Haziran Pazartesi akşamı yayınlanan bölümde adaya veda etti. Acun Ilıcalı’nın sonuçları açıklamasının ardından Mustafa Kemal Kurt’ın yarışmadan ayrılacağı ortaya çıktı. Kendisine söz verilmesinin ardından duygusal bir konuşma yapan Mustafa gözyaşları içerisinde kalırken takım arkadaşları ile vedalaştıktan sonra adadan ayrıldı.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS