Yayınlandı! Survivor yeni bölüm fragmanı (19 Mayıs 2018 Cumartesi 75. bölüm)

  1. Ajanda
Yayınlandı! Survivor yeni bölüm fragmanı (19 Mayıs 2018 Cumartesi 75. bölüm)
Yayınlandı! Survivor yeni bölüm fragmanı (19 Mayıs 2018 Cumartesi 75. bölüm)

Survivor 2018 yeni bölüm fragmanı bu kez Nagihan ve ünlüler arasında bir tartışma yaşanacağını gösterdi. Ümit Karan’ın kendisine gülmesi ve diğer yarışmacıların yorumda bulunması Nahigan’ı çileden çıkaracak. Bunun üzerine Mustafa Kemal’e haksız olduğunu söyleyen Turabi, takımı adına Survivor yeni bölümde Nahigan’dan özür dileyecek.

Survivor fragman videosu Mustafa Kemal’in kendisini yeni bir tartışmanın içerisinde daha bulacağını gösterdi. Son bölümde sevinç esnasında kullandığı kelimeler nedeniyle kavgaya sebep olan Mustafa Kemal, önce Hilmicem ile ardından da Murat ve Hakan ile tartışmıştı. İşte yeni bölümde Survivor 2018 yarışma programında yaşanacakların yer aldığı tanıtım videosu…

SURVİVOR FRAGMAN VİDEOSU

SURVİVOR SON BÖLÜM ÖZETİ

Ödül oyunu için karşı karşıya gelen yarışmacılar sert bir tartışma içerisine girecek. Mustafa Kemal’in ifadelerinin gündem yaratacağı bölümde Hilmicem oldukça öfkelenecek. Murat da Mustafa Kemal’in haksız olduğunu söyleyerek artık susmasını isteyecek. Murat’ın avukatlık yaptığını düşünen Ümit Karan ise kendi takım arkadaşına destek olacak.

SURVİVOR BİRLEŞME PARTİSİNDE NELER OLMUŞTU?

Şarkı yarışmasında finale kalan isimler Merve, Sema ve Adem oldu. Finale kalan yarışmacıların bir daha sahneye çıktığı şarkı yarışmasında Merve Aydın kazanan yarışmacı oldu.

Haftalardır baraka oyununu kazanamayan Ünlüler bu defa iyi başladı. Gönüllüler takımı bir ara farkı tek sayıya kadar düşürse de oyunda istikrarı koruyamadı. Kazanan takımın hem yataklı barakaya hem de ekmek arası domates ve peynire kavuşacağı oyunu Ünlüler 10-6 kazanmayı başardı. Çekişmeli oyunun ardından kalacakları yataklı barakaların olduğu yere geçen Ünlüler yarışmacıları, barakalarına gelen ekmek arası peynir ve domatesleri de iştahla yedi.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS