ajanda

Survivor'dan en son kim elendi? 17 Haziran 2017 elemesinde adadan kim gitti?

  1. Ajanda

Survivor'dan en son kim elendi? 17 Haziran 2017 elemesinde adadan kim gitti?

Survivor'dan en son kim elendi? 17 Haziran 2017 elemesinde adadan kim gitti?

"Survivor kim gitti?" sorusunun yanıtı için konseyde toplanan yarışmacılar adaya veda edecek ismin açıklanmasına dakikalar kala bireysel dokunulmazlık oyunlarını gerçekleştirdiler. Toplu SMS oylaması sonuçlarının açıklanmasının ardından Adem, Sabriye ve Serhat arasından adaya veda eden isim ortaya çıktı. Peki, büyük finale 3 gün kala Survivor 2017'den elenen isim kim oldu?

"Survivor kim elendi?" sorusunun yanıtı için ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları arasında oynanan bireysel dokunulmazlık oyununun ardından eleme adayı olan isimler veda konseyinde toplandı. Adem, Serhat ve Sabriye'nin eleme adayı olduğu gecede Sabriye'nin yarışmadan elenmesiyle birlikte Adem'in yanına giderek duygusal anlar yaşaması gündem oldu. Survivor 2017'den elenen isim yarışmanın başından bu yana iyi anlaştığı Adem ile vedalaşırken gözyaşlarına engel olamadı.

19 HAZİRAN 2017 ELEMESİ İÇİN TIKLAYINIZ...

SURVİVOR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Silindir üzerine çıkarak birbirlerini yere düşürmeye çalışan yarışmacılar ilk bireysel sembolün sahibi olmak için mücadele etti. Adada gönüllüler takımından kalan son yarışmacı olan Ogeday bundan sonra oyunlarda destekçisinin olmadığını ifade ederek yine de uzaktan ona mesaj gönderen kişilerin desteğini yanında hissedeceğini belirtti. Gönüllüler takımının son temsilcisi silindir oyununda ünlüler takımındaki tüm rakiplerini devirerek bireyselin sahibi olurken büyük finale bir adım daha yaklaştı. Bu akşam gerçekleştirilen yeni dokunulmazlıkta ise bireyselin sahibi olamaması halinde Adem, İlhan, Serhat ve Sabriye elenme riski ile karşı karşıya kalacak. Sema Apak genel sembol oyununda başarılı olarak Kıbrıs’a gitmeyi haftalar öncesinden garantilediği için bu akşam konseyde ismi yazılamayacak.

SURVİVOR’DA GEÇEN HAFTA KİM GİTTİ?

Gönüllüler takımının sayısının giderek azaldığı yarışmada beklenmedik bir sonuç çıktı. Başarılı performansı ile dikkatleri üzerine çeken ve geçtiğimiz günlerde yapılan araba ödülünde Porsche’nin sahibi olan Berna adaya veda eden kişi oldu. Elenmesinin ardından gözyaşları içerisinde kalan başarılı yarışmacı “Yapacak bir şey yok oyunun kuralı bu” şeklinde konuştu. Ogeday’ı son gönüllü olarak adada yalnız bırakan Berna takım arkadaşı ile vedalaşırken Ilıcalı’ya ve diğer yarışmacılara da teşekkürlerini iletti. 5 gün sonra büyük finali gerçekleştirilecek yarışmaya sayılı oyun kala yarışmaya  veda eden isimler duygularını gizlemekte zorlanırken eleme stresi aday sayısının azalmasıyla birlikte tüm yarışmacıları sardı.

{$ nextTitle $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}

{$ item.Description $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

ilgili haberler

 
LG
MD
SM
XS