Tatlı Bela bitti, final bölümünde İndrajeet'in sırları çözüldü

  1. Ajanda
Tatlı Bela bitti, final bölümünde İndrajeet'in sırları çözüldü
Tatlı Bela bitti,  final bölümünde İndrajeet'in sırları çözüldü

16 Temmuz'da Tatlı Bela adlı Hint dizisi final bölümü ile son kez takipçilerinin karşısına çıkarken İndrajeet'in tüm sırlarının çözülmesi dizinin takipçilerini oldukça mutlu etti. Geçtiğimiz bölümde Shlok’u kaçırarak sandalyeye bağlı bir şekilde odaya hapseden İndajeet kendi düğünlerini izlemesi için özel bir kamera sistemi kurmuş ve Shlok’un odasına televizyon bağlatmıştı. Tatlı Bela’da dün akşam yayınlanan bölümde Astha’nın sözlerini duyan Shlok sevdiği kadını kurtarabilmek için harekete geçti ve başarılı oldu.

Tatlı Bela son bölümde Astha'nın her şeyi öğrenerek yeniden Shlok ile birlikte olmaya başlaması sevilen dizinin mutlu son ile biteceğini göstermiş oldu. Finalde İndrajeet, Astha’nın hastalığını kullanarak onu evliliğe ikna ederken son dönemde peş peşe kırdığı potlar Astha’nın geçmişine dair sahip olduğu bilgilerin değişmesine neden olmuştu. Tatlı Bela’nın yeni bölümünde kardeşinin kaçırıldığını öğrenen Shlok’un abisi ise İndrajeet’e büyük bir ders vermek için hazırlanmıştı.

TATLI BELA 130. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

16 Temmuz’da son kez takipçilerinin karşısında olan fenomen dizide oldukça önemli gelişmeler yaşanacak. Shlok’un abisi düğün öncesi Astha ve İndrajeet’in hazırlıklarının yapıldığı salonu basacak. Kardeşini kaçırdığını bildiğini söyleyen Shlok’un abisi İndrajeet’den “Siz neden bahsediyorsunuz?” yanıtını alacak. Hiçbir şeyden haberi yokmuş gibi davranmaya devam eden İndrajeet yine de Astha’nın durumdan şüphe duymasına engel olamayacak. Kardeşini kurtararak İndrajeet’in hayatını mahvedeceğini söyleyen Shlok’un abisi daha sonra düğünün yapıldığı mekandan ayrılacak. İndrajeet’in aslında kim olduğu hakkında yavaş yavaş fikir sahibi olan Astha ise kameranın kendisini çektiğinden habersiz bir şekilde “Tanrım lütfen beni bu durumdan kurtar İndrajeet ile evlenmek istemiyorum” diye dua edecek. Astha’nın bu isteğini televizyondan izleyen Shlok ise bağlı bulunduğu sandalyeden kurtulacak ve düğünün yapıldığı mekana giderek tüm gerçekleri anlatacak.

TATLI BELA’DA MUTLU SON!

Astha’nın tüm gerçekleri öğrenmesiyle İndrajeet’ten hesap sorması bir olacak. Çocuklar ve diğer dostlar da Shlok’a destek verirken hastalığı nedeniyle sevdiği kadını kaybetme durumu ile karşı karşıya kalan Shlok bu kez oldukça sevinecek. İndrajeet’in kovulduğu Astha ve Shlok’un bir araya geldiği sevilen dizi bu akşam finaliyle ekranlara veda edecek.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Description $}
{$ item.Title $}
{$ item.Description $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS