Fragman yayınlandı mı? (Ufak Tefek Cinayetler 25. bölüm izle)

  1. Ajanda
Fragman yayınlandı mı? (Ufak Tefek Cinayetler 25. bölüm izle)
Fragman yayınlandı mı? (Ufak Tefek Cinayetler 25. bölüm izle)

Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı Arzu'ya geri dönmek isteyen eski eşinin nasıl bir adım atacağını gösterecek. Serhan ve Oya arasında yaşanan romantik dakikalara ek olarak Arzu'nun eski eşinin kendisine dönmek istemesi herkesi şaşırtacak. Peki, hamile olduğunu düşündüğü sevgilisinden ayrılan Arzu'nun eski eşi genç kadını Ufak Tefek Cinayetler 26. bölümde ikna edebilecek mi?

Ufak Tefek Cinayetler fragman videosu Arzu'nun sevgilisine zor anlar yaşayan Eski eşinin neler yapacağını gösterecek. Öte yandan Sarmaşık'ta gerçekleşen romantik anlar herkesi sevindirecek. İşte yeni haftanın ikinci tanıtımı ve Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 25. bölüm özeti…

UFAK TEFEK CİNAYETLER FRAGMAN VİDEOSU

Serhan ve Oya arasındaki ilişkinin ortaya çıkmasının ardından Merve kendi içerisinde bir intikam süreci başlatmıştı. Oya ise Merve’nin kendisine kurduğu tuzağın altında kalmayacağını hatırlatarak intikam planları yapmaya başlamıştı. Arzu ise erkek arkadaşının eski eşi tarafından dövülmesine sessiz kalmayacağını dile getirmişti. Ufak Tefek Cinayetler 26. bölüm fragmanının ise pazar günü yayınlanması bekleniyor.

UFAK TEFEK CİNAYETLER 25. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

UFAK TEFEK CİNAYETLER 25. BÖLÜM ÖZETİ

17 Nisan 2018 Salı günü yayınlanacak bölümle ilgili yapılan kısa açıklama şöyle; Merve hem Sarmaşık’a rezil oldu hem de büyük gerçeği nihayet öğrendi! Şimdi başlasın işte büyük savaş! Kimse bilemez aklından ne geçtiğini. Hiç beklenmedik hamleler yapmaya başlıyor Merve... Bu aşk, Oya’nın sonunu getirecek gibi. Sarmaşık artık tutuşmaya başladı. Diğer tarafta Kemal baş komiser yeni bir ipucu yakaladı, cinayeti aydınlatıyor artık. Kim öldü? Kim öldürdü?

UFAK TEFEK CİNAYETLER SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Geçtiğimiz hafta meydana gelen olaylarla ilgili yapılan açıklama şöyle; Merve yaptığı planla sonunda şüphelerinde haklı olduğunu gördü. Fakat asıl savaş şimdi başlıyor. Oya kılıcını çekiyor. Hiç beklenmedik bir pakt kuruyor kendine. Merve'ye gününü gösterecek. Merve ise bambaşka bir planla adım adım yaklaşıyor. İki zeki kadının kapışması sarmaşık'ı dağıtacak. Diğer yanda Arzu yeni bir aşka adım atmakta. Kim ne tarafta duracak? Edip artık taraf seçmek zorunda; bizi çok şaşırtacak.

 

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS