Ufak Tefek Cinayetler sezon finali fragmanı: Yeni bölümde gündem Merve!

Ufak Tefek Cinayetler sezon finali fragmanı: Yeni bölümde gündem Merve!

Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı Merve’nin önce Serhan ardından da Taylan ile büyük bir tartışma yaşayacağını gösterdi. Serhan’ın boşanma talepleri ve Oya’yla birlikte olma isteği Merve’yi çileden çıkaracak. Oya ise Ufak Tefek Cinayetler’in sezon finalinde Merve’nin kendisini yanan arabanın içerisinde ölüme terk ettiğini ilk defa açıklayacak.

Ufak Tefek Cinayetler fragman videosu Merve’nin cephesinde yaşanan gelişmelerin sezon finaline damga vuracağını gösterdi. Serhan ve Oya ile yaşadığı tartışmanın ardından Taylan’ın boğazına sarılan Merve gelen karşılıkla birlikte boğulma tehlikesi yaşayacak. İşte Ufak Tefek Cinayetler dizisinde bu hafta meydana gelecek gelişmelerin tamamı…

UFAK TEFEK CİNAYETLER FRAGMAN VİDEOSU

UFAK TEFEK CİNAYETLER SEZON FİNALİ ÖZETİ

Parti başladı, davetliler yerlerini aldı ve korkunç cinayete resmen saatler kaldı! Bu partide sadece güzel müzik, keyifli ortam ve lezzetli atıştırmalıklar yok; kanlı hesaplaşmalar, can acıtan yüzleşmeler ve cinayete varan bir kavga var! Bazı cinayet planları bozuluyor ama yolda yenileri kuruluyor ve cinayet anı yaklaştıkça ortalık iyice karışıyor. Soruşturma tüm hızıyla devam ediyor ve Sarmaşık vakasıyla bağlantılı ikinci cinayetin şaşırtıcı ayrıntıları da ortaya çıkıyor.

UFAK TEFEK CİNAYETLER DİZİSİNİN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU?

Sarmaşık sakinleri, o gün korkunç bir cinayete tanık olacaklarından habersiz bir şekilde Oya'nın partisine hazırlanıyorlar. Pelin, Merve’yi öldürmeyi kafaya koymuş durumda. Arzu ise Burcu’yu ortadan kaldırmadan gün yüzü görmeyeceğini anladı. Merve ise Oya'yla başka Elif'le başka bir kumpas kurdu, Ne tarafta olduğunu kendisinden başka kimse bilmiyor. Serhan bir yandan Mehmet bir yandan, olacakları engellemenin peşinde… Oya kendi tarafından harekete geçiyor, onun da bir hamlesi var şimdi. Ve parti başlıyor! Bakalım kim amacına ulaşacak ve bu partide öldürülen kim olacak? Şimdi baş komiser Kemal, Sarmaşık vakasını çözmeye her zamankinden daha yakınken, kimsenin aklına gelmeyen bir gelişme, bomba gibi düşüyor! Kemal şimdi çok başka bir yerde!

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS