ajanda

Dün akşam Vatanım Sensin 28. son bölümde Leon özgürlüğüne kavuşabildi mi?

  1. Ajanda

Dün akşam Vatanım Sensin 28. son bölümde Leon özgürlüğüne kavuşabildi mi?

Dün akşam Vatanım Sensin 28. son bölümde Leon özgürlüğüne kavuşabildi mi?

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı dün akşam ekrana gelen bölümde Vasili'nin oğlu Leon'a yaptığı özel uyarılar sonrası merakla beklenmeye başlandı. Leon'un kaçmasına yardım eden Hilal büyük bir tehlike altında olduğunun farkına varırken Azize kızını bu sevdadan vazgeçirmeye ikna etmeye çalıştı. Vatanım Sensin'de 18 Mayıs günü yayınlanan bölümde Hilal ise annesine "Sevmeyi senden öğrendim anne" diyerek Leon'dan vazgeçmeyeceğini yineledi.

Vatanım Sensin son bölümde Azize ile Cevdet  yeniden romantik dakikalar geçirmeye başlarken Cevdet'in içerisinde bulunduğu durum nedeniyle oldukça endişelenen Azize ona dua ettiğini belirtti. Cephede olmadığını ancak zorlu bir görevinin farkında olduğunu bilen Cevdet ise Azize'ye endişelenmemesi gerektiğini söyledi. Vatanım Sensin'in yeni bölüm fragmanının 21 Mayıs Pazar günü yayınlanması beklenirken Leon'un akılıyla mı yoksa sevgisiyle mi hareket edeceği gelecek bölümde ortaya çıkacak.

VATANIM SENSİN 27. SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Kızının neden kendisini bu kadar riske attığını sorgulamaya başlayan Azize “Bu kadar mı çok seviyorsun onu?” diye soracak. Hilal ise annesine General Cevdet’i hatırlatarak “Sen babama olan sevginden vazgeçebildin mi, Yunan üniforması var diye kalbinden sökebildin mi?” diye soracak. Kızının açıklamaları karşısında duygusallaşan Azize ise “Sen bu kadar sevmeyi nereden öğrendin?” diyecek. Annesinin Cevdet’e olan sevgisini kendisine örnek aldığını dile getiren Hilal ise “Senden anne” yanıtıyla bir kez daha Leon’a karşı olan hislerini gizlemeyecek.

AZİZE VE CEVDET AŞKI ALEVLENİYOR

Cevdet’in gerçek kimliğinin ortaya çıkmasının ardından ona karşı olan tavrını değiştiren Azize artık General Cevdet için endişelenmeye başlayacak. “Seni cepheye yollarken de bu kadar sıkışırdı kalbim” ifadelerini kullanan Azize, Cevdet’ten “Ama cepheye gitmiyorum” yanıtını alacak. Birbirlerine karşı olan sevgileri daha da aratan ikili dizinin gelecek bölümünde sarılacak ve aralarındaki yakınlaşma daha da artacak.

VATANIM SENSİN’DE ÖNCEKİ HAFTALARDA NELER OLDU?

Kardeşi bildiği Tevfik'in kendisine ihanetini öğrenen Cevdet bu kez işgal kuvvetlerinin yeni planlarını öğrenmeye çalışıyor. Misak-ı Milli Kararları'nın Meclis-i Mebusan'da onanmasının ardından büyük bir mağlubiyet yaşayan Charles, Yunan Kumandanı Vasili ile iş birliği yapıyor ve çok gizli ve yıkıcı bir operasyon için hazırlıklara başlıyor. Cevdet ise onların bu hain planını öğrenerek engel olmak istiyor. Aksi halde istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir.

{$ nextTitle $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}

{$ item.Description $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

ilgili haberler

 
LG
MD
SM
XS