Yıldızlar Şahidim yeni bölüm fragmanı: 4. bölümde Aras’ın son isteği Haziran olacak

Yıldızlar Şahidim yeni bölüm fragmanı: 4. bölümde Aras’ın son isteği Haziran olacak

Yıldızlar Şahidim 4. bölüm fragmanı bu akşam ekrana gelen yeni bölüm öncesi dizinin takipçilerinin beğenisine sunuldu. Kubilay, Haziran’a bir şey olmaması amacıyla onu korumak istediğini ifade ederken Haziran ise eşyalarını toplamaya başlayacak. Yıldızlar Şahidin son bölümde Fikret, Zeyno’nun başına geleceklerden habersiz olduğunu ifade ederken aralarındaki savaşın daha da kızışacağının haberini verecek. Öte yandan Aras ise Haziran’ın eşyalarını toparladığı anda yanına giderek “Yanımda olmanı istiyorum” diyecek. İşte, Yıldızlar Şahidim yeni bölüm fragmanı…

Yıldızlar Şahidim 4. bölüm fragmanı 16 Şubat’ta yayınlanacak yeni bölümle ilgili ilk bilgileri paylaştı. Haziran-Aras ve Fikret-Zeyno arasında önemli gelişmelerin yaşanacağı bölümde Zeyno’dan intikam almak isteyen Fikret, Zeyno’nun başına daha çok şeyin geleceğini ifade etti. Haziran ise bir yandan çevresindeki baskılar nedeniyle Haziran’dan uzaklaşmak isterken bir yandan da kendisin sevdiği için “Yanımda ol” isteğini geri çevirmemeye çalışacak. Yıldızlar Şahidim yeni bölüm fragmanı ve bu akşam ekrana gelecek bölümde yaşanacak gelişmeler içeriğimizde…

SON BÖLÜM ÖZETİ

Gülçin’in kıskançlık krizinin tuttuğu son bölümde Fikret’e özel uyarılar yaparak kendisinin olmadığı esnada Zeyno ile görüşmemesini istemişti. Aras annesiyle kavga ettiği esnada bölgeye gelen Haziran gerçekleri öğrenmek adına sorular sormaya başlamış ve “Aras’ın sizi affetmeyeceği kadar ne yapmış olabilirsiniz ki?” demişti. Zeyno ise gelin adayının ısrarlı soruları karşısında yaşadıklarını itiraf etmek zorunda kalmış ve küçükken Aras’ı terk ettiğini söylemişti.

Haziran’ın yeniden toparlanabilmek adına son şansı olduğunu düşünen Zeyno onunla birlikte yeni projelere hazırlanırken Zeyno’nun toparlanmasını istemeyen Fikret, ikiliye engel olmaya çalıştı. Aras ise annesiyle yaşadığı şiddetli kavganın ardından Haziran’a özel bir açıklama yapmaktan kaçınmış ve sadece ona olan sevgisini göstermeye çalışmıştı. Şehrin en güzel tepesine götürerek serenat yaptığı Haziran’a kendsini ne kadar çok sevdiğini söyleyen Aras olumlu yanıt alınca oldukça mutlu olmuştu.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Haziran ve Aras’ın yakınlaşmasını istemeyen çevresindekiler ikiliye müdahale etmeye başlarken ayrılmak istemeyen çift yeni planlar yapmaya çalışacak. Zeyno’dan intikam almak konusunda kararlı olan Fikret, Zeyno’nun son şansı olan Haziran’ı kendisinden koparmak için uğraşacak. 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS