SON DAKİKA CANLI YAYIN

yaşam haberleri

ATA AÖF vize sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? ATA AÖF sonuçları sorgulama ATAUNİ OBS’de olacak

23.11.2021 - 17:56 | Son Güncelleme:

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi sınav sonuçları ATAUNİ OBS adresinden ilan edilecek. Vize sınavlarına katılan adaylar sonuçlar için üniversiteden gelecek açıklamayı beklemeye başladılar. Peki, ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Eğitimine Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi’nde devam eden öğrenciler geçtiğimiz günlerde sınavlarını tamamladı. Vize sınavlarının tamamlanmasının ardından da sonuçlar için gelecek resmi açıklama beklenmeye başlandı. Peki, ATA AÖF vize sonuçları sorgulama ne zaman yapılacak?


ATA AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?


Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi vize sınavları 20 Kasım ve 21 Kasım tarihlerinde yapıldı.


ATA AÖF sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih henüz açıklanmadı. Ancak önceki dönemlerde sonuçların açıklandığı tarih göz önüne alındığında 21 Kasım’da tamamlanan sınavların sonuçlarının aralık ayının ilk günlerinde ya da kasım ayının son günlerinde açıklanması bekleniyor.


 En son yapılan vize sınavları 5 Nisan ve 16 Nisan tarihleri aralığında düzenlenmiş, sonuçlar 27 Nisan tarihinde açıklanmıştı.


Sisteme kayıtlı olan öğrenciler sınav sonuçlarını Öğrenci Bilgi Sistemi (OBS)’den öğrenebilecekler.


 

öne çıkan haberler

İlgili Haberler

AÖF sınav tarihleri ne zaman? AÖF vize ve final sınavları hangi tarihte yapılacak?

Son dakika: aöf sınav sonuçları açıklandı mı? 2022 AÖF sınav sonuç sorgulama ekranı! Yaz okulu sınav sonucu belli oldu mu, ne zaman açıklanacak?

AÖF yaz okulu kayıt tarihleri 2022! Açıköğretim Fakültesi (AÖF) yaz okulu kayıtları ne zaman?