10 Kasım 2020 günlük burç yorumları! Salı burç yorumları: Aşk sağlık ve kariyer yorumları

10 Kasım 2020 günlük burç yorumları! Salı burç yorumları: Aşk sağlık ve kariyer yorumları

10 Kasım günlük burç yorumları burçseverler tarafından merak ediliyor. 10 Kasım Salı günlük burç yorumlarında Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Burcunuz 10 Kasım’de aşk, sağlık, para hususlarında sizlere neler söylüyor? İşte 10 Kasım 2020 Salı günlük burç yorumları

Birçok insan burç yorumlarını okumadan güne başlamamaktadır. Haftanın ilk günü haftalık burç yorumları paylaşılmıştı. Bugün 10 Kasım 2020 Salı günü! Haftanın ikinci gününde burç yorumları ilgiyle takip ediliyor. Pozitif hava sizlerle olacak. Burç yorumları insanların güne mutlu başlamasına yardımcı olmaktadır. Herkes bugün burcumu neler bekliyor? sorusunun yanıtını aramakta. Peki ama 10 Kasım Günlük Burç yorumlarında hangi burcu neler bekliyor? İşte 10 Kasım 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

9-15 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları!

Merkür'ün hareketleri devam ediyor. Merkür ileri pozisyona geçerek iletişim konularında yaşanılan sıkıntıları azaltacak. Çarşamba günü Akrep burcunda ilerleyecek olan Merkür yüzleşmeler yaşamamıza neden olacak. Pazartesi günü ikili ve ekonomik konularda kararlar almış olabilirsiniz. Gerçeklerden kaçmış olabilirsiniz ve karamsarlıklar yaşamışsınızdır. 

Salı günü yani bugün bütün burçlarda pozitif bir hava hakim. İç sesinizle birçok konuya karar vereceksiniz. Ayrıca merhametinizin karşılığını alacaksınız. 

Cuma cumartesi günlerinde Mars'ın geri pozisyonu ve Jüpiter Plüton kavuşumu yaşanacak. Cuma günü gerçekleşecek olan kavuşum bu yıl 3. kez tekrarlanıyor ve birçok şeyin bitişini çağrıştırıyor. Jüpiter ise adaleti ahlaki değerleri ön plana çıkarır. Kendimizi fark edelim.

Cuma ve cumartesi Mars da geri pozisyonunu bitirip durağan hale geçiyor. Durağan konumda retrolar aktiftir ve etkiler. Harekete geçemiyor durumda hissedebilirsiniz. Aklınızı bedeninizi kullanamıyor gibi hissedebilirsiniz. 

15 Kasım Pazar, yeni ay gerçekleşecek. Akrep burcunda gerçekleşen yeniayda başlangıçlar aktif olacak. Yeni kararlar alıp uygulanabilir. Akrep, Kova, Boğa ve Aslan burçları yeni ayda etkilenecek. 

10 Kasım 2020 Salı Koç Günlük Burç Yorumları

Bugün tartışmasız, huzurlu, gerginlikten uzak bir gün. İş yerinde tartışmalar olacak fakat siz bunları asla umursamayacaksınız. Aşk hayatınızda ise partnerinizin size olan ilgisi artacak.

10 Kasım 2020 Salı Boğa Burcu Yorumları

Boğa burçları bugün aldığı kararları tekrardan gözden geçirecek. Haftalık burç yorumlarında salı gününün pozitif olduğunu belirtmiştik. Bu Salı Boğa'lar için uygun bir gün. Yeni kararlar alıp yollarına devam edecekler. 

10 Kasım 2020 Salı İkizler Burcu Yorumları

İş hayatında bugün yetenekleriniz ön plana çıkacak. Takdir ve teşekkürler havada uçuşacak. Kendinizi bir dil konusunda eğitim kursu almaya hazırlıyorsunuz. Yurt dışı hayalleriniz var.

10 Kasım 2020 Salı Yengeç Burç Yorumları

Bugün yeni kararlar sizinle olacak. Yeni bir iş görüşmesi yapacaksınız son derece olumlu olacak. Partnerinizle aranızdaki kırgınlıklar sona erecek. 

10 Kasım 2020 Salı Aslan Burç yorumları

Maddi konularda uzun zamandır çektiğiniz sıkıntı bugün hafifleyecek. Arkadaş ortamında sizi rahatsız eden insanlardan uzaklaşacaksınız. Aşk hayatınızda sevgilinizle mutlu bir gün geçireceksiniz.

10 Kasım 2020 Salı Başak Burç yorumları

Finansal konularda denge sağlamak için yardım alacaksınız fakat bu yardımlar sizi zorlamayacak. Sağlık problemlerinizden kurtulacaksınız. Ailenizle iletişiminiz artacak. 

10 Kasım 2020 Salı Terazi Burç Yorumları

Gergin ve uykusuz bir dünden sonra bugün hava tam size göre. Mutlu bir günü yaratmanın formülünü biliyorsunuz. İnsanları bugün dikkate almayacaksınız. 

10 Kasım 2020 Salı Akrep Burç Yorumları

Sosyal çevrenizde dün sizi yoran bir akış vardı. Bugün enerjiniz yerinde güne Spor yaparak başlayacaksınız. Mutluluklar sizinle olacak. İş hayatında başarıya ulaşabilirsiniz.

10 Kasım 2020 Salı Yay Burcu Yorumları

Aile konularında birçok tartışma yaşayabilirsiniz fakat bu tartışmaları yine siz çözeceksiniz. Mutsuzluğa bugün yer yok. Hava ve gökyüzü sizinle olacak. Aşk ve iş hayatında alacağınız haberler sizi mutlu edecek.

10 Kasım 2020 Salı Oğlak Burç Yorumları

Geçmişte yardım ettiğiniz biri sizinle yeniden iletişime geçecek ve yardımınızı size geri ödeyecek. Bugün kendinizi sorgulayıp mutlu olacaksınız. 

10 Kasım 2020 Salı Kova Burç Yorumları

Bugün aşk hayatında son derece mutlusunuz. Eğer bir ilişkiniz yoksa yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Ekonomik olarak harcamalar yapmaktan kaçınacaksınız.

10 Kasım 2020 Salı Balık Burç Yorumları

Aile konularında pozitif bir hava hakim. Bugün her şeyi bir kenara bırakıp ailenize vakit ayıracaksınız. Pozitif kelimesi bugün sizin için fazla kullanılacak. 

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS